Profesjonalne usługi dźwigowe
Profesjonalne usługi dźwigowe, Janiak Zu Robert Janiak, Stare Miasto

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 6651658123
REGON: 310240980
Rok założenia:
1995

O firmie

Janiak to firma, w której świadczymy kompleksowe usługi z użyciem pojazdów dźwigowych i z zakresu pomocy drogowej. Na rynku branżowym działamy od 1995 roku, dzięki czemu możemy się poszczycić bogatym doświadczeniem. Siedziba prowadzonej przez nas firmy zlokalizowana jest w Starym Mieście, w powiecie konińskim, w województwie wielkopolskim, a właścicielem jest Robert Janik.

Oferta

Główny profil działalności zakładu usługowego Janiak to wynajem urządzeń dźwigowych. Posiadamy park maszynowy wyposażony w nowoczesny sprzęt o dużych możliwościach. Nasza aktualna oferta to między innymi.:
  • usługi dźwigowe,
  • wysięgniki koszowe,
  • usługi podnośnikami koszowymi nożycowymi,
  • usługi podnośnikami teleskopowymi,
  • usługi koparko-ładowarką,
  • transport HDS.
Jaki sprzęt wykorzystujemy do codziennej pracy?

Nasze dźwigi pozwalają na podnoszenie obciążeń do 50 ton przy wysokości podnoszenia do 46 metrów. Wysięgniki posiadają zasięg od 0 do 22 metrów, zaś podnośniki nożycowe i teleskopowe umożliwiają podnoszenie do 35 metrów w górę i 24 metrów w bok, z możliwością sterowania w koszu. Nasze pojazdy działają na podwoziach szosowych i terenowych. Posiadamy także kilkanaście pojemników asenizacyjnych o różnych pojemnościach do 10000 litrów oraz ładowarki teleskopowe o wysięgu do 17 metrów, wyposażone w łyżki załadowcze, widły i kosze z certyfikatem UDT do podnoszenia ludzi.

Do kogo kierujemy usługi pomocy drogowej?


Ważną częścią naszej działalności jest pomoc drogowa, którą realizujemy już do ponad 25 lat. Posiadamy pojazdy przystosowane do holowania samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów pojazdy, w tym autolawety. Z naszych usług skorzystać mogą zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. Jesteśmy dyspozycyjni przez całą dobę i zapewniamy szybki dojazd do klienta. Nasi doświadczeni kierowcy gwarantują bezpieczeństwo przewożonego pojazdu. Wspomagamy klientów doradztwem w zakresie najlepszej ochrony ubezpieczeniowej oraz wyborze odpowiedniego warsztatu samochodowego.

Jakie są nasze dodatkowe usługi?


Wykonujemy usługi transportu HDS. Zaopatrzone w dźwig typu HDS ciężarówki wykonują załadunek i rozładunek w miejscach wskazanych przez klienta. Dodatkowo proponujemy usługi koparko-ładowarką.

Gwarantujemy korzystne warunki współpracy i profesjonalną realizację zleceń.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Janiak Zu Robert Janiak

Janiak Zu Robert Janiak, Stare Miasto

Opinie (0)

Opinie o firmie Janiak Zu Robert Janiak


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.