Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:30 - 18:00
Wt.
08:30 - 18:00
Śr.
08:30 - 18:00
Cz.
08:30 - 18:00
Pt.
08:30 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5210448809
REGON: 014358096
Rok założenia:
1992

O firmie

Firma Jan Kuczyński Elektromechanika pojazdowa specjalizuje się w dorabianiu kluczy i awaryjnym otwieraniem zamków. Działalność firmy można odnotować od początku lat dziewięćdziesiątych. Zlecenia realizujemy przede wszystkim na terenie Warszawy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowa ofertą.

Oferta

Nasza firma specjalizuje się w awaryjnym otwieraniem zamków. Pomagamy szczególnie w sytuacjach, gdy zamknięte zostaną w aucie kluczyki. Nasze fachowe podejście i wieloletnie doświadczenie sprawia, że zyskaliśmy zaufanie wielu Klientów.

Dopełnienie oferty stanowi dorabianie kluczy i naprawianie zamków centralnych w autach. W tym zakresie posiadamy nowoczesny i profesjonalny sprzęt, co umożliwia nam szybką i profesjonalną realizację powierzonych zadań. Gdy otwieramy zatrzaśnięte zamki, staramy się zrobić to jak najmniej inwazyjnie. Dorabiane przez nas klucze są równe oryginałom.

Liczymy się ze wszelkimi potrzebami Klientów i gwarantujemy usługi wysokiej jakości poparte doświadczeniem. Nasza kadra pracownicza w branży działa od wielu lat, co przekłada się na ich szeroki zakres wiedzy.

Zachęcamy do kontaktu i współpracy. W razie jakichkolwiek wątpliwości wnikliwie odpowiemy na wszelkie pytania.

Kontakt

Kontakt Jan Kuczyński Elektromechanika pojazdowa

Jan Kuczyński Elektromechanika pojazdowa, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Jan Kuczyński Elektromechanika pojazdowa


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.