Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7393514974

Polecane oferty

Olsztyn, Kołobrzeska 15 lok. 28
Zapraszam wszystkie panie na ginekologiczne badania profilaktyczne przeprowadzane w moim gabinecie....
Ginekologia to bardzo wymagająca dziedzina, w której najważniejsze jest podejście do pacjentki. Zaw...
Posiadam ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży medycznej. Przez ten czas wypracowałem sobi...
Od 7 lat działam prężnie w branży medycznej. Specjalizuję się w ginekologii. Przyjmuję kobiety w ró...

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 7393514974 została umieszczona firma: "Jamal Sp. z o.o.".

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Olsztyn w województwie warmińsko-mazurskim. Przedsiębiorstwo znajduje się na al. Wojska Polskiego 30. Korespondencyjny kod pocztowy to: 10-226 Olsztyn. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 53.79827N, 20.4821E. "Jamal Sp. z o.o." to firma działająca w branży Ginekolodzy.

W gabinecie ginekologicznym prowadzone są konsultacje mające na celu ustalenie stanu zdrowia pacjentki poprzez badanie ginekologiczne, badanie piersi oraz wywiad dotyczący przebiegu cyklu miesiączkowego lub ewentualnych chorób w rodzinie badanej. Zakres usług gabinetu ginekologicznego to w szczególności: prowadzenie ciąży, diagnozowanie stanów zapalnych szyjki macicy i pochwy, monitorowanie owulacji, cytologia, antykoncepcja, poradnictwo w zakresie menopauzy.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 89 532 61 28 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Jamal Sp. z o.o.

Jamal Sp. z o.o., Olsztyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Jamal Sp. z o.o.