Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1251606551
Rok założenia:
2011
Branża:

Polecane oferty

Radzymin, Romana Żulińskiego 7
Wieloletnia działalność na rynku branżowym sprawiła, że zyskaliśmy cenne doświadczenie oraz grono z...
Kawęczyn 16b
Proponujemy Państwu szeroki zakres usług cateringowych. Zapewniamy dostawę tradycyjnych dań przygot...
Idealne przyjęcie, bal sylwestrowy czy wesele bez dobrego i wykwintnego jedzenia nie jest tym, czym...
Łowicz, Dworcowa 14 lok. 16
Specjalizujemy się w profesjonalnym organizowaniu imprez okolicznościowych. W ramach naszej działal...

O firmie

Jajko Bistro&Cafe to lokal prowadzony przez braci Pietrzak. Znajduje się w Warszawie, w budynku SGH. Na terenie stolicy firma prowadzi jeszcze dwa lokale: Jajko Bistro Cafe&Księgarnia i Jajko Lody&Cafe oraz kilka wewnętrznych kafejek. Ponadto świadczy usługi gastronomiczne. Od wielu lat cieszy się uznaniem firm i indywidualnych klientów.

Oferta

Jajko Bistro&Cafe to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie stolicy. Powstało specjalnie dla zabieganych pracowników naukowych SGH i studentów. Serwowane są w nim sandwiche, ciastka, pączki i ciasta. Oczywiście można także zjeść coś ciepłego, w tym jajecznicę. W drugim lokalu należącym do firmy oferta jest jeszcze szersza i obejmuje śniadania, dania obiadowe oraz aromatyczną kawę. Zjeść można na miejscu lub zabrać jedzenie ze sobą. Sekret wyśmienitego smaku serwowanych potraw to zastosowanie najlepszych jakościowo składników i sprawdzonych przepisów. Dzięki temu dania są sycące, zdrowe i smakują każdemu. Tego wszystkiego można doświadczyć w klimacie księgarni lub każdym innym miejscu, ponieważ firma zajmuje się cateringiem. Catering okolicznościowy i przeznaczony dla firm dowożony jest na obszarze całej stolicy. Oferta w tym zakresie obejmuje:
  • catering bankietowy
  • catering dietetyczny
  • catering na wesele
  • catering na chrzciny
  • catering kanapkowy
  • catering grillowy
  • catering wegetariański
  • catering na komunię
  • catering na studniówkę
  • catering kawowy
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów firma dba o to, by dania były zdrowe, dlatego współpracuje z dietetykiem. Posiada w ofercie jedzenie dla dbających o linię oraz chorujących na cukrzycę i niespożywających mięsa.

Przykładowe menu na przerwę kawową składa się z ciepłych napojów, mini szarlotek i serniczków oraz ptysi, natomiast catering grillowy obejmuje mięsiwa, sałatki i pieczone ziemniaki. Bardzo wystawne są również bankiety na które firma dostarcza potrawy. Podawane są między innymi kremy z pomidorów, roladki drobiowe, tortille i devolaye.

Więcej informacji dotyczących lokalu Jako Bistro&Cafe, w tym menu, znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Jajko Bistro&Cafe

Jajko Bistro&Cafe, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Jajko Bistro&Cafe