Catering na każdą okazję
Catering na każdą okazję, Jajko Bistro&Cafe, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1251606551

O firmie

Jajko Bistro&Cafe to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy. W tym lokalu położonym przy Krakowskim Przedmieściu serwowane są śniadania, dania obiadowe, różne słodkości i aromatyczna kawa. Firma założona przez braci Pietrzak prowadzi również w stolicy bistro i lodziarnię oraz zajmuje się usługami cateringowymi.

Oferta

Planują Państwo dobrze zjeść? Doskonale się składa, ponieważ w Jajko Bistro&Cafe można znaleźć smaczne, sycące i zawsze świeże potrawy, na dodatek w atrakcyjnych cenach. Bistro powstało po to, by każdy zmierzający do pracy, mający przerwę albo wracający do domu znalazł tu coś dla siebie, w tym wegetarianie, diabetycy, zwolennicy diety bezglutenowej i jedzenia klasycznych śniadań. W klimatycznym wnętrzu serwowane są tak lubiane przez wszystkich naleśniki, gofry, jajka i tosty. Nie brakuje również owsianki, zup, budyniu jaglanego i napojów na ciepło i zimno. Kawa, herbata, świeżo wyciskane soki i woda z pewnością ugaszą pragnienie. Oczywiście jedzenie można zabrać też na wynos lub zamówić w ramach cateringu. Firma zajmuje się usługami cateringowymi dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Oferta obejmuje:
  • catering grillowy
  • catering kanapkowy
  • catering kawowy
  • catering wegetariański
  • catering na wesele
  • catering na studniówkę
  • catering na komunie
Dla klientów firmy przygotowano też możliwość kupienia kanapek i słodkości w bistro oraz zamówienia lodów i kawy w lodziarni. Serwowane są w niej zarówno lody gałkowe, jak i włoskie.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o Jajko&Bistro Cafe. Więcej, w tym menu, znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie usług cateringowych można się natomiast kontaktować telefonicznie lub mailowo.

Kontakt

Kontakt Jajko Bistro&Cafe

Jajko Bistro&Cafe, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Jajko Bistro&Cafe