Profesjonalne sporządzanie ekspertyz dzieł sztuki
Profesjonalne sporządzanie ekspertyz dzieł sztuki, Jadwiga Oczko-Kozłowska, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6781446709
REGON: 356264341
Rok założenia:
2001
Branża:

O firmie

Nazywam się Jadwiga Oczko-Kozłowska i jestem rzeczoznawcą. Siedziba mojego biura zlokalizowana jest w Krakowie. Specjalizuję się w wycenie wszelkich antyków na rzecz instytucji bankowych, firm ubezpieczeniowych oraz Klientów indywidualnych. Działalność prowadzę nieustannie od 2003 roku. Mam wieloletnie doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje.

Oferta

Sztuką dziewiętnasto- i dwudziestowieczną zainteresowałam się podczas studiów, których ukończenie poskutkowało uzyskaniem tytułu magistra historii sztuki. Nieustannie dążę do rozwoju oraz poszerzenia wiedzy, dlatego regularnie uczestniczę w szkoleniach oraz kursach, które podnoszą moje kwalifikacje w dziedzinie konserwacji dzieł. Wszystkie te czynniki wraz z wieloletnią praktyką zawodową przekładają się na niezwykle wysoki, europejski standard świadczonych przeze mnie usług.

Moja oferta obejmuje:
  • wyceny obrazów
  • wyceny dzieł sztuki
  • wyceny rzeźb
  • wyceny antyków
  • ekspertyzy dzieł sztuki
Ze względu na to, że moja praca jest przede wszystkim moją życiową pasją, do jej wykonywania podchodzę pełna optymizmu oraz pozytywnego nastawienia. Każdy Klient może liczyć na obsługę w miłej atmosferze. Indywidualnie podchodzę do zleceń, zdaję sobie sprawę z unikalności tworów artystycznych. Wszystkie moje oceny poziomu artystycznego dzieła są rzetelnie.

Do wykonywania mojej pracy podchodzę w sposób bezwzględnie bezstronny i profesjonalny. W razie potrzeby swoim Klientom udzielę profesjonalnych porad, na przykład w przypadku sprzedaży, przewozu albo ubezpieczania antyków. W takiej sytuacji podejmę się sporządzenia profesjonalnych ekspertyz, również podczas dokonywania podziałów spadkowych.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcam do kontaktu oraz podjęcia owocnej współpracy.

Marki i specjalizacje

Jestem biegłym Izby Skarbowej, a także rzeczoznawcą najstarszej w kraju firmy Desa, specjalizującej się w zabezpieczaniu cennych dzieł sztuki oraz ich promocji.

Artykuły

Kiedy warto zatrudnić rzeczoznawcę dzieł sztuki?
Kiedy warto zatrudnić rzeczoznawcę dzieł sztuki?
Zatrudnienie rzeczoznawca dzieł sztuki jest konieczne, jeżeli planuje się ubezpieczenie, czy sprzedaż cennych produktów. Fachowca dokona rzetelnej ekspertyzy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Jadwiga Oczko-Kozłowska

Jadwiga Oczko-Kozłowska, Kraków

Opinie (3)

Opinie o firmie Jadwiga Oczko-Kozłowska

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

whiskyice
whiskyice
5.0
21.01.2020
Sprawdzony wybór, jeśli potrzebujesz ekspertyzy podczas ubezpieczenia dzieł sztuki.
Gabriel
Gabriel
5.0
08.11.2019
Pani Jadwiga to doświadczony rzeczoznawca. Wykonała już dla mnie wiele wycen - nigdy mnie nie zawiodła.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
4.0
15.02.2016
Jestem niezwykle zadowolona ze współpracy z P.Oczko-Kozłowską. Niezwykle rzetelne podejście i profesjonalizm w każdym calu. Polecam!