Świadczymy usługi dekarskie
Świadczymy usługi dekarskie, Ja.Sek.Bud PHU Mariusz Sekuła, Zbrosza Duża

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7971023935
REGON: 361734745
Rok założenia:
2017

O firmie

Firma Ja.Sek.Bud prowadzona jest przez Mariusza Sekułę. Jej siedziba zlokalizowana jest w miejscowości Zbrosza Duża, w województwie mazowieckim. Posiadamy duże doświadczenie w branży, dzięki czemu świadczymy usługi na wysokim poziomie.

Oferta

Specjalizujemy się w kompleksowych usługach budowlanych, które realizujemy w systemie tradycyjnym oraz przy użyciu obudów z płyt warstwowych. Zajmujemy się także dekarstwem. Swoją ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych i firm. Dysponujemy specjalistycznymi, nowoczesnymi narzędziami oraz sprzętem, dzięki któremu działamy bardzo sprawnie i dokładnie.

Zapewniamy Państwu zarówno przygotowanie projektu, jak i wybudowanie różnych rodzajów hal. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji. Wykonujemy:
  • garaże,
  • hale magazynowe,
  • hale produkcyjne,
  • obiekty sportowe,
  • hale przemysłowe,
  • pawilony,
  • budynki gospodarcze,
  • kioski,
  • chłodnie.
Ponadto budujemy hale o przeznaczeniu chłodniczym i mrożnie. Na wybudowane przez nas obiekty udzielamy gwarancji. Sprzedajemy również płyty warstwowe. Świadczymy także usługi dekarskie. Zajmujemy się budową oraz kryciem dachów. Przeprowadzamy kompleksowe remonty oraz wymiany pokryć dachowych. Dachy kryjemy blachodachówką bądź dachówką ceramiczną. Wykonujemy rozmaite obróbki blacharskie.

Zatrudniani przez nas pracownicy posiadają dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie oferowanych przez nas usług. Możemy podpowiedzieć Państwu wybór najlepszych rozwiązań. Służymy fachowym doradztwem. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i podjęcia współpracy z firmą Ja.Sek.Bud w Zbroszy Dużej.

Wideo

Kontakt

Kontakt Ja.Sek.Bud PHU Mariusz Sekuła

Ja.Sek.Bud PHU Mariusz Sekuła, Zbrosza Duża

Słowa kluczowe

Opinie (8)

Opinie o firmie Ja.Sek.Bud PHU Mariusz Sekuła

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Ula
Ula
5.0
05.05.2019
Wymieniali pokrycia dachowe w moim domu. Nie skasowali dużo, pracowali szybko i wszystko wygląda na bardzo trwałe.
Artur
Artur
5.0
07.03.2019
Robili remont dachu u mnie w firmie. Nie mogłem sobie wymarzyć lepszego kontrahenta. Poradzili sobie ze wszystkim naprawdę dobrze.
Darek
Darek
5.0
09.01.2019
Na początku zaznaczyłem, że gonią nas terminy więc realizacja zamówienia musi być ekspresowa. Wzięli sobie to do serca i naprawdę dali radę! Nawet dwa dni przez ustalonym terminem. Jestem bardzo zadowolony.
Jacek
Jacek
5.0
17.11.2018
Robili dla mnie halę chłodniczą i mogę zdecydowanie polecić. Wszystko dokładnie tak jak chciałem.
Kuba
Kuba
5.0
16.09.2018
Jak dla mnie naprawdę solidna, godna polecenia firma. Mogłem liczyć na ich wsparcie przez cały czas współpracy. Podchodzą do klienta z dużym szacunkiem.
Dorota
Dorota
5.0
18.07.2018
Wykonywali u mnie wymianę dachówki. Bezproblemowo, poszło im to naprawdę sprawnie. Widać dużą różnicę.
Ewa
Ewa
5.0
19.05.2018
Zaprojektowali i stworzyli dla meni duży magazyn. Wszystko dobrze rozplanowane, do końca przemyślane. Roboty przebiegły bardzo sprawnie.
Dominik
Dominik
5.0
03.03.2018
Współpraca z nimi to przyjemność na każdym etapie realizacji. Działają kompleksowo, od projektu do oddania budynku. Jestem zadowolony z efektów.