Profesjonalne szkolenia dla każdego
Profesjonalne szkolenia dla każdego, Iza-Med Izabela Gałek, Zgorzelec

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6151103801
REGON: 230916560
Rok założenia:
2010

O firmie

Firma Iza-Med rozpoczęła swoją działalność już w 2000 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie zaowocowało gronem zadowolonych Klientów. Siedziba firmy mieści się w Zgorzelcu, w województwie dolnośląskim. Właścicielką jest Izabela Gałek.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje szkolenia z zakresu pierwszej pomocy i BHP. Obejmują one między innymi: kompleksową obsługę firm z zakresu bhp i ppoż, szkolenia wstępne i okresowe z zakresu bhp, sporządzanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego i BHP dla obiektów czy postępowanie powypadkowe i wiele innych zagadnień.

Nasza oferta obejmuje także zabezpieczanie imprez masowych, takich jak np. Puchar Polski Strongman czy Międzynarodowy Wyścig Kolarski Tour De Feminin i wiele innych. W zależności od rodzaju imprezy i Państwa oczekiwań dobieramy odpowiednią ilość sprzętu oraz ratowników. Najważniejsze jest dla nas Państwa bezpieczeństwo i komfort.

Na terenie kraju i za granicą świadczymy dla Państwa także usługę transportu medycznego. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę ratowników medycznych, którzy zadbają o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo podczas przejazdu karetką.

Zatrudniamy tylko doświadczonych specjalistów, po to aby zapewnić Państwu najwyższą jakość oferowanych usług i zadbać o to, abyście czuli się Państwo bezpiecznie i komfortowo.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Iza-Med i do kontaktu.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Iza-Med Izabela Gałek

Iza-Med Izabela Gałek, Zgorzelec

Opinie (3)

Opinie o firmie Iza-Med Izabela Gałek

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
24.11.2015
pamiętam jak córka wróciła do domu szczęśliwa po zajęciach z pierwszej pomocy, które odbyły się w Ośrodku Kultury, po prawie 3 latach udzieliła mi pierwszej pomocy.. może nawet uratowała życie - dziękuję. i polecam
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
08.12.2014
Potwierdzam super ratownicy :) Uśmiechnięta i profesjonalna obsługa
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
15.05.2014
Profesjonalna obsługa . Bardzo miła,uśmiechnięta kadra . POLECAM