Korzystne polisy ubezpieczeniowe.
Korzystne polisy ubezpieczeniowe., Iwona Mazur Pośrednictwo Ubezpieczeniowe, Skawina

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6781582884
REGON: 351319729
Rok założenia:
2007
Branża:

O firmie

Prowadzimy agencję Pośrednictwa ubezpieczeniowego, którego właścicielką jest Iwona Mazur. Nasza siedziba znajduje się w Skawinie, w województwie małopolskim. Świadczymy szereg usług związanych z ubezpieczeniami, które oferujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom.

Oferta

Kilkunastoletnie doświadczenie w branży ubezpieczeń pomogło nam zoptymalizować ofertę w taki sposób, aby móc zadowolić jak największą liczbę klientów. Cechuje nas to, iż dobieramy odpowiednie rozwiązania dla potrzeb Klientów, co pomaga w zapewnieniu bezpieczeństwa i komfortu życia.

Wedle potrzeb proponujemy Państwu ubezpieczenia majątków prywatnych oraz firm. W ramach pośrednictwa ubezpieczeniowego oferuje Państwu szereg usług, które dotyczą takich rodzajów ubezpieczeń, jak:
  • ubezpieczenie mienia,
  • ubezpieczenia na życie,
  • ubezpieczenia zdrowotne,
  • ubezpieczenia komunikacyjne,
  • ubezpieczenie domu lub budynku,
  • ubezpieczenia samochodu i innych pojazdów.
Dysponujemy także ubezpieczeniami specjalistycznymi. Jakoś pośrednicy dbamy również o Państwa pobyt za granicą. Przygotowane ubezpieczenia pozwolą bezstresowo wypoczywać i cieszyć się urlopem.

W naszym punkcie pracują wykwalifikowani pracownicy, którzy nabyli wysokie kompetencje, które popierają wieloletnią praktyką zawodową. Każdy Klient traktowany jest przez nas indywidualnie i z należytym szacunkiem.

Zapraszamy do odwiedzenia agencji ubezpieczeniowej Iwony Mazur, która znajduje się w Skawinie.

Kontakt

Kontakt Iwona Mazur Pośrednictwo Ubezpieczeniowe

Iwona Mazur Pośrednictwo Ubezpieczeniowe, Skawina

Opinie (0)

Opinie o firmie Iwona Mazur Pośrednictwo Ubezpieczeniowe