Korzystne polisy ubezpieczeniowe.
Korzystne polisy ubezpieczeniowe., Iwona Mazur Pośrednictwo ubezpieczeniowe, Skawina

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6781582884
REGON: 351319729
Rok założenia:
2007
Branża:

O firmie

Pośrednictwo ubezpieczeniowe, prowadzone przez Iwonę Mazur, znajduje się w Skawinie, na terenie powiatu krakowskiego, w województwie małopolskim. Świadczymy szereg usług związanych z ubezpieczeniami, które oferujemy zarówno Klientom indywidualnym, jak i firmom.

Oferta

Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży ubezpieczeń pomogło nam zoptymalizować ofertę w taki sposób, aby móc zadowolić jak największą liczbę Klientów. Cechuje nas to, iż dobieramy odpowiednie rozwiązania dla potrzeb Klientów, co pomaga w zapewnieniu bezpieczeństwa i komfortu życia.

Wedle potrzeb proponujemy Państwu ubezpieczenia majątków prywatnych oraz firm. W ramach pośrednictwa ubezpieczeniowego oferuje Państwu szereg usług dotyczących: ubezpieczenia domu lub budynku, ubezpieczenia ruchomości domowych (mienia), ubezpieczeń komunikacyjnych, ubezpieczeń samochodu lub innego pojazdu, a także ubezpieczenia zdrowotnego. Dysponujemy także ubezpieczeniami specjalistycznymi.

Jakoś pośrednicy dbamy również o Państwa pobyt za granicą. Przygotowane ubezpieczenia pozwolą bezstresowo wypoczywać i cieszyć się urlopem.

W naszym punkcie pracują wykwalifikowani pracownicy, którzy nabyli wysokie kompetencje, które popierają wieloletnią praktyką zawodową. Każdy Klient traktowany jest przez nas indywidualnie i z należytym szacunkiem.

Wszelkie zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Iwona Mazur Pośrednictwo ubezpieczeniowe

Iwona Mazur Pośrednictwo ubezpieczeniowe, Skawina

Opinie (0)

Opinie o firmie Iwona Mazur Pośrednictwo ubezpieczeniowe