Przekłady tekstów z języka norweskiego - szybko, terminowo, profesjonalnie
Przekłady tekstów z języka norweskiego - szybko, terminowo, profesjonalnie, Iwaszkiewicz Justyna. Tłumacz przysiegły języka norweskiego, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7781070819
REGON: 630810731
Rok założenia:
1991

O firmie

Nazywam się Justyna Iwaszkiewicz i jestem wykwalifikowanym tłumaczem przysięgłym języka norweskiego. Od wielu lat prowadzę własne biuro tłumaczeniowe z siedzibą w Poznaniu. Początki mojej działalności sięgają 1992 roku. Wykonuję zlecenia zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i rozmaitych przedsiębiorstw czy instytucji.

Oferta

Specjalizuję się w kompleksowym tłumaczeniu z języka norweskiego. Zajmuję się wykonywaniem tłumaczeń zwykłych i przysięgłych. Oferuję dokładny przekład pism w języku norweskim. Podejmuję się tłumaczenia dokumentów w języku norweskim, takich jak dokumenty samochodowe bądź pisma techniczne, w tym schematy, instrukcje obsługi, katalogi i inne.

Dodatkowo na zlecenie Klienta wykonuję tłumaczenia stron internetowych, tekstów o charakterze ogólnym oraz tekstów specjalistycznych. Świadczę usługi dotyczące przekładów prac z różnych dziedzin w tym z ekonomii, prawa, medycyny i innych. Ponadto proponuję usługi ustnego tłumaczenia podczas rozmów handlowych, spotkań biznesowych, narad firmowych, wykładów, szkoleń i konferencji.

Zapewniam profesjonalną obsługę i doradztwo. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Jestem sumienna, dbam o to, by przekład był wierny oraz o zachowanie ustalonych wcześniej terminów gdyż cenię sobie zarówno swój czas, jak i klienta.

Zapraszam do skorzystania z usług mojego biura tłumaczeń.

Kontakt

Kontakt Iwaszkiewicz Justyna. Tłumacz przysiegły języka norweskiego

Iwaszkiewicz Justyna. Tłumacz przysiegły języka norweskiego, Poznań

Opinie (2)

Opinie o firmie Iwaszkiewicz Justyna. Tłumacz przysiegły języka norweskiego

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Elżbieta S.
Elżbieta S.
5.0
28.07.2018
Rewelacyjny kontakt i wspaniała, profesjonalna obsługa! Korzystam z usług Pani Justyny od kilku lat i zawsze jest rzetelna i ma niewygorowane ceny. Polecam na 1000%!
Wioletta
Wioletta
5.0
25.09.2019
Pani była nieocenioną pomocą podczas mojego spotkania z klientami. Cała rozmowa była na bieżąco tłumaczona.