Obsługa procesu inwestycyjnego
Obsługa procesu inwestycyjnego, ITF Biuro usług projektowo-budowlanych Tomasz Pożoga, Koszalin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8571732893
REGON: 321084474
Rok założenia:
2011
Branża:

O firmie

ITF Biuro usług projektowo-budowlanych to działalność Tomasza Pożoga. Znajdujemy się w Koszalinie. Firma istnieje od 2011 roku.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest obsługa procesu inwestycyjnego. Nasze biuro projektowe wykonuje kompleksowe koncepcje, projektuje budynki, domy i obiekty przemysłowe i sportowe, zajmujemy się też wykonawstwem. W ramach naszych usług zapewniamy kierownika budowy i nadzór budowlany (nadzory autorskie i inwestorskie, sprawowanie funkcji kierownika budowy).

W naszej ofercie znajdą Państwo ekspertyzy techniczne i oceny stanu technicznego, indywidualne projekty budowlane i wykonawcze oraz inwentaryzacje budowlane. Naszym zadaniem jest wykonanie projektów rozbudowy i przebudowy oraz nadbudowy i adaptacja typowych projektów.

Bierzemy na siebie załatwienie wszystkich formalności procesu budowlanego, sporządzamy kosztorysy i planu zagospodarowania terenu. Okresowo wykonujemy przeglądy budynków, przekazujemy je do użytkowania.

W ofercie mamy również projekty branży drogowej (zjazdy z dróg na posesje itp.) i sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków. Podejmiemy się wykonania projektów branżowych instalacji zewnętrznych i wewnętrznych.

Nasz zespół to wykwalifikowani projektanci i kierownicy robót. Posiadamy wszelkie uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi. Zapewniamy realizację usług na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy.

Artykuły

Kiedy warto przeprowadzić inwentaryzację budowlaną?
Kiedy warto przeprowadzić inwentaryzację budowlaną?
Planujesz duży remont lub rozbudowę domu? Dowiedz się, czy powinieneś przygotować wcześniej inwentaryzację budowlaną ilustrującą stan techniczny budynku.

Wideo

Kontakt

Kontakt ITF Biuro usług projektowo-budowlanych Tomasz Pożoga

ITF Biuro usług projektowo-budowlanych Tomasz Pożoga, Koszalin

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie ITF Biuro usług projektowo-budowlanych Tomasz Pożoga

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Błażej
Błażej
5.0
28.01.2020
Świetna ekipa architektów i projektantów. Zrealizowali mi dokładnie taki projekt domu, jaki chciałem. Realizacja też była szybka. Ekstra firma.