Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6572111181
REGON: 367671626
Rok założenia:
2017

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

"Inveritas Tomasz Broniś", znajdująca się w miejscowości Adamowizna w województwie mazowieckim, jest miejscem, w którym uzyskają Państwo rzetelne, kompleksowe i sprawdzone informacje dotyczące zakresu usług wykonywanych przez centrum informacji telefonicznej.

Telefonując pod numer 607 266 540, dodzwonicie się Państwo do jednego z kompetentnych pracowników. W czasie rozmowy zostaną Państwu udzielone wyczerpujące informacje dotyczące zadanego pytania.

Siedziba "Inveritas Tomasz Broniś" jest położona przy ulicy Osowiecka 1G w miejscowości Adamowizna. Osoby zainteresowane korespondencją, prosimy o dopisanie następującego kodu pocztowego: 05-825 Adamowizna, niezbędnym do korespondencji. "Inveritas Tomasz Broniś" została umieszczona na liście firm wpisanych do rejestru CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej), nasz numer NIP to 6572111181. Przedsiębiorstwu został przyznany numer REGON 367671626.

Kontakt

Kontakt Inveritas Tomasz Broniś

Inveritas Tomasz Broniś, Adamowizna

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Inveritas Tomasz Broniś