Sprzedaż aparatów słuchowych i urządzeń wspomagających słuch
Sprzedaż aparatów słuchowych i urządzeń wspomagających słuch, Intersonic Aparaty słuchowe, Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9551004027
REGON: 811179497
Rok założenia:
2006

O firmie

Firma Intersonic powstała w 2006 roku. Siedziba mieści się w Szczecinie. Zajmujemy się sprzedażą aparatów słuchowych. Przedsiębiorstwem zarządza Artur Kniaź.

Certyfikaty i dyplomy

Otrzymaliśmy tytuł Gabinet przyjazny pacjentowi, który został nam nadany przez ekspertów Polskiego Stowarzyszenia Protetyków Słuchu.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest zadbanie o słuch naszych pacjentów. Od 12 lat zajmujemy się dystrybucją aparatów słuchowych. Przyjmujemy pacjentów w różnym wieku, ale każdemu staramy się pomóc.

Oferujemy:
  • aparaty słuchowe,
  • badanie słuchu,
  • środki do pielęgnacji aparatów słuchowych,
  • wkładki uszne,
  • wkładki wewnątrzuszne.
Nasze urządzenia podchodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Dbamy o to, by w sprzedaży na bieżąco pojawiały się nowości rynkowe. Chętnie podpowiemy Państwu, na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego aparatu.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Naszą wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. W naszym gabinecie znajdują się specjalistyczne urządzenia, za pomocą których wykonujemy wszelkie niezbędne badania słuchu. Na podstawie wyników stawiamy diagnozę i proponujemy najlepszą metodę leczenia. Badania są bezpłatne i bez skierowań. Umożliwiamy też pomoc w uzyskaniu refundacji z NFZ.

Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się aparaty wewnątrzuszne, które umieszczone w kanale usznym, są prawie niewidoczne. Charakteryzują się małym poborem prądu, antyalergiczną obudową i filtrami chroniącymi przed woskowiną i wilgocią.

Uzupełnieniem naszego asortymentu są miękkie i twarde wkładki do aparatów zausznych, ochronniki słuchu, niezatapialne wkładki do pływania oraz urządzenia wspomagające słyszenie. Dzięki temu dana osoba otrzymuje powiadomienie o dzwonku do drzwi, dzwoniącym telefonie czy płaczu dziecka.

Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne atesty. Rejestracja do naszego gabinetu odbywa się przez całą dobę. Zależy nam na Państwa zadowoleniu i zdrowiu.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia firmy Intersonic w Szczecinie.

Marki i specjalizacje

Sprzedajemy aparaty słuchowe marek Audio Service, Siemens, Oticon, Starkey, Bellman & Symfon.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Intersonic Aparaty słuchowe

Intersonic Aparaty słuchowe, Szczecin

Opinie (1)

Opinie o firmie Intersonic Aparaty słuchowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
14.04.2015
Polecam