Twarda woda nie musi być już problemem. Nasza technologia oczyszcza wodę !
Twarda woda nie musi być już problemem. Nasza technologia oczyszcza wodę !, Intelio John Piotr, Opole

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 17:00
Wt.
10:00 - 17:00
Śr.
10:00 - 17:00
Cz.
10:00 - 17:00
Pt.
10:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8990002900
REGON: 930661488
Rok założenia:
1992

O firmie

Firma Intelio John Piotr zlokalizowana jest w Opolu, w województwie opolskim. Na rynku funkcjonuje od 2001 roku, a jej właścicielem jest Piotr John. Firma oferuje nowoczesną technologię, która pozwala usunąć kamień z wody, bez chemicznych dodatków zmieniających jej skład. Działalność firmy obejmuje teren całej Polski, ale głównie są to województwa: Wielkopolskie, Opolskie, Dolnośląskie, Śląskie.

Oferta

Nasza firma zdobywa doświadczenie w handlu i usługach od 1990 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się zespołem, który świadczy usługi dla osób prywatnych i dużych firm. Docieramy do Klientów w całej Polsce. Od początku powstania firmy nawiązaliśmy współprace z ponad dwudziestoma pięcioma tysiącami Klientów.

Misją naszej firmy jest codzienny wzrost, jakości życia, poprzez uzdatnianie wody użytkowej. Wychodząc naprzeciw problemom związanym z niską jakością wody dostarczanej do naszych domów, postanowiliśmy stworzyć urządzenie, które będzie niwelowało te niedogodności.

Naszym głównym profilem działalności są trzy filary:
  • uzdatnianie wody użytkowej,
  • uzdatnianie Wody C. O.,
  • filtracja wody.

Woda jest najważniejszym minerałem, bez którego człowiek nie mógłby istnieć. Do naszych mieszkań i lokali dociera woda o stopniu twardości, zagrażającym instalacjom wodnym i urządzeniom AGD, powodując ich niszczenie.

Kamień kotłowy przyczynia się do uszkodzenia instalacji grzewczych, a także sprzętów AGD.
Może powodować straty energii cieplnej, miejscowe niedogrzania lub przegrzania, zmniejszenie przekroju rury, a nawet zanik przepływu. Twarda woda wpływa na wysokie koszty wymiany całych instalacji lub ich drogiego serwisu. Odkamienianie sprzętów kuchennych, czyszczenie armatury, wymiana grzałki w pralce, ciągłe czyszczenie kabiny prysznicowej, płacenie za wysokie rachunki ogrzewania wody, gdy w wymiennikach ciepła osadzi się kamień, to tylko nieliczne problemy związane z osadzaniem się kamienia.

Nasza unikalna technologia polega na zmianie struktury wodorowęglanu wapnia. Dzieje się to za pomocą impulsów, które wytwarzają pole zmieniające strukturę kryształów wodorowęglanów wapnia w monokryształy, przez co tracą swoje destrukcyjne właściwości. Konsekwencją tej przemiany jest zabezpieczenie całej instalacji, a także usuwanie powstałego kamienia.

Ta metoda jest bezpieczna i naturalna, ponieważ nie korzystamy z żadnych specyficznych składników.

Nasza technologia Impuls ma zastosowanie w domkach jednorodzinnych, blokach i firmach przemysłowych, które używają rur o dużych średnicach.

Używanie naszego urządzenia pozwala na znaczne oszczędności i usuwanie kamienia oraz rdzy z instalacji domowych. Naszą misją jest uzdatnianie wody użytkowej zimnej i ciepłej.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w Olsztynie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a także dostosujemy odpowiednie urządzenie do powierzchni, jaką ma chronić nasza technologia.

Artykuły

Jaki wpływ na organizm człowieka ma twarda woda?
Jaki wpływ na organizm człowieka ma twarda woda?
Twarda woda w domu kojarzy nam się z kamieniem na kranie i w czajniku. Czy istnieją filtry, które mogą pomóc w tym problemie?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Intelio John Piotr

Intelio John Piotr, Opole

Opinie (2)

Opinie o firmie Intelio John Piotr

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Olga
Olga
5.0
21.05.2019
Firma godna polecenia. Rzetelnie wykonuje wszystkie realizacje. Technologia, którą zamontowali w moim domu bardzo zmieniła jakość mojej wody na lepsze.
Baśka
Baśka
5.0
31.03.2019
Uważam, że produkują świetne urządzenia, dzięki którym woda w moim domu nie jest już taka mętna i poziom kamienia bardzo spadł. Polecam tą technologie.