Klimatyzacja, rekuperacja i pompy ciepła dla Twojego domu oraz firmy
Klimatyzacja, rekuperacja i pompy ciepła dla Twojego domu oraz firmy, Instalacje Budynkowe Klima4You Mirosław Oleszczuk, Gorzów Wielkopolski

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 5991246614
REGON: 211027292
Rok założenia:
2021

O firmie

W firmie Klima4You zajmujemy się instalacjami budynkowymi. Montujemy i serwisujemy klimatyzacje, pompy ciepła oraz urządzenia do rekuperacji. Swoją ofertę kierujemy do osób prywatnych i klientów biznesowych. Nasza siedziba znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim. Właścicielem firmy jest Mirosław Oleszczuk.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Każdy chce użytkować mieszkanie lub biuro w komfortowych warunkach. Jednym z nich jest odpowiednia temperatura latem oraz zimą. Pomóc w jej kontrolowaniu może wydajny i nowoczesny układ klimatyzacji obiektowej, który w firmie Klima4You możemy dostarczyć i zamontować u naszych klientów.

Zapewniamy darmowe pomiary pomieszczeń i wycenę, dobór i dostawę odpowiednich urządzeń od najlepszych producentów na rynku, ich profesjonalny montaż i konfiguracje. Zapewniamy także opiekę serwisową w ramach gwarancji i po jej zakończeniu, a także okresową konserwację, przeglądy i czyszczenie. Montujemy klimatyzacje typu SPLIT lub MULTI-SPLIT dostosowaną do potrzeb przyszłych użytkowników oraz charakterystyki danego budynku czy pomieszczenia.

Poza klimatyzacją montujemy również instalacje wentylacji mechanicznej z rekuperacją, czyli odzyskiwaniem ciepła. Stanowią one idealne uzupełnienie instalacji C.O., zapewniając dodatkowo o każdej porze roku świeże i czyste powietrze w budynku.

Ponadto oferujemy naszym klientom nowoczesne pompy ciepła jako źródła energii dla instalacji C.O. i C.W.U. Chętnie przeprowadzimy ich inhalację i konfigurację.

Zapraszamy do kontaktu i wejścia na naszą stronę WWW.

Artykuły

Klima4You: Na czym polega montaż systemów klimatyzacji typu SPLIT?
Klima4You: Na czym polega montaż systemów klimatyzacji typu SPLIT?
Klimatyzatory SPLIT zapewnią komfort termiczny przez cały rok. Latem chłodzą pomieszczenie, zimą ogrzewają je. Zobaczmy jak powinien wyglądać ich montaż?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Instalacje Budynkowe Klima4You Mirosław Oleszczuk

Instalacje Budynkowe Klima4You Mirosław Oleszczuk, Gorzów Wielkopolski

Opinie (3)

Opinie o firmie Instalacje Budynkowe Klima4You Mirosław Oleszczuk


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jarek Z.
Jarek Z.
5.0
17.09.2023
Miałem okazję skorzystać z usług firmy w zakresie montażu klimatyzacji i pompy ciepła. Firma naprawdę godna polecenia! Uczciwe doradztwo, bardzo fachowe dobranie odpowiedniej mocy urządzeń, wsparcie techniczne. Zdecydowanie najlepsza firma w okolicy! POLECAM
Jacek M.
Jacek M.
5.0
06.09.2023
Podejście od samego początku i instalacji ogrzewania na bardzo wysokim poziomie. Na każdym etapie uzyskiwałem porady, i podpowiedzi jak prawidłowo korzystać z pompy ciepła.Serdecznie Polecam
Olek
Olek
5.0
27.08.2023
Jestem bardzo zadowolony z obsługi klienta i jakości pracy wykonanej przez tę firmę. Montaż pompy ciepła przebiegł sprawnie i na czas. Z pełnym przekonaniem mogę polecić ich usługi.