Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5541335447
REGON: 340387688
Rok założenia:
2008

Polecane oferty

Głównym profilem działalności zakładu elektro-instalacyjnego zarządzanego przez Mariusza Langa jest...
Głównym profilem działalności jest kompleksowa obsługa w zakresie techniki grzewczej i sanitarnej. ...
Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców, którzy każde zlecenie wykonują starannie i dokładnie oraz ...
W naszej pracy zawsze stawiamy na zachowanie bezpieczeństwa oraz staranności. Dzięki temu możemy gw...

O firmie

Przedsiębiorstwo Instal-Sanit Plus istnieje na rynku od 2007 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Cielach w województwie kujawsko-pomorskim. Zajmujemy się projektowaniem instalacji i przyłączy gazowych. Osobą decyzyjną jest Sylwia Gietko-Cieślińska.

Oferta

Od kilkunastu lat zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem instalacji sanitarnych. Przez ten czas pozyskaliśmy grono zadowolonych klientów. Ofertę kierujemy do osób indywidualnych i firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje:
 • projektowanie instalacji gazowych,
 • projektowanie przyłączy gazowych,
 • projektowanie instalacji wodno-kanalizacyjnych,
 • wykonawstwo instalacji wodno-kanalizacyjnych,
 • projektowanie instalacji sanitarnych,
 • projektowanie instalacji centralnego ogrzewania,
 • projektowanie sieci cieplnej.
Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, dzięki czemu możemy przygotowywać dla klientów projekty, rysunki techniczne oraz pełną dokumentację. Ewentualne zmiany wprowadzamy po wcześniejszej konsultacji z osobą zlecającą. Do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie, które potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe. Podejmujemy się realizacji nawet nietypowych zleceń.

Ponadto oferujemy:
 • wydawanie opinii kominiarskich,
 • sporządzanie map informacyjnych i do celów projektowych,
 • sporządzanie rzutu lokalu,
 • wykonywanie inwentaryzacji istniejących instalacji w budynku.
Dodatkowo zajmujemy się składaniem dokumentacji na pozwolenie na budowę.

Od lat współpracujemy z firmami wykonawczymi, które w swojej ofercie posiadają armaturę i urządzenia grzewcze. Zależy nam na Państwa satysfakcji z efektu końcowego. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Instal-Sanit Plus.

Kontakt

Kontakt Instal-Sanit Plus Projektowanie instalacji i przyłączy gazowych

Instal-Sanit Plus Projektowanie instalacji i przyłączy gazowych, Ciele

Opinie (5)

Opinie o firmie Instal-Sanit Plus Projektowanie instalacji i przyłączy gazowych

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
19.03.2015
Gorąco polecam - miła specjalistka!!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
19.02.2014
Usługi, które świadczę to: • projektowanie instalacji gazowych, • projektowanie przyłączy gazowych, • projektowanie sieci gazowych. Pozostałe usługi, które załatwiam dla klientów - warunki przyłączenia, - opinia kominiarska, - mapa informacyjną - mapa do celów projektowych - sporządzam rzuty lokalu (obiektu w AutoCad) - sporządzam inwentaryzacja istniejącej instalacji w budynku, - wypisuję wniosek i oświadczenie do urzędu - składam kompletną dokumentację na pozwolenie na budowę Współpracuję ze specjalistami wszystkich pozostałych branż, oraz z dobrymi sprawdzonymi firmami wykonawczymi, które w ofercie posiadają również armaturę i urządzenia grzewcze.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
11.09.2013
Dysponuję 10 letnim doświadczeniem, co minimalizuje (często kosztowne dla inwestora) błędy wykonawców - Posiadam wymagane uprawnienia potrzebne do projektowania instalacji gazowych oraz uzupełnienia dokumentacji budowlanej - Przed przystąpieniem do robót zapewniam bezpłatną konsultację, która doradzi optymalne rozwiązanie na miejscu budowy, - Od 10 lat współpracuję z Pomorską Spółką Gazownictwa sp. z o.o. Oddziałem Zakładem Gazowniczym w Bydgoszczy -Każdą usługę kwituję fakturą VAT, która daje inwestorowi gwarancję otrzymania wysokiej jakości usługi oraz ewentualną podstawę do wszelkich roszczeń
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
11.09.2013
Oferuję swoje usługi w zakresie projektowania instalacji gazowych, przyłączy gazowych, sieci gazowych, a także kompleksową realizację powierzonych zadań. Dla klientów załatwiam: - warunki przyłączenia, - opinię kominiarską, - mapę informacyjną, - mapę do celów projektowych - sporządzam rzuty lokalu (obiektu w AutoCad) - sporządzam inwentaryzację istniejącej instalacji w budynku, - wypisuję wniosek i oświadczenie do urzędu - składam kompletną dokumentację na pozwolenie na budowę Współpracuję ze specjalistami wszystkich pozostałych branż, oraz z dobrymi sprawdzonymi firmami wykonawczymi, które w ofercie posiadają również armaturę i urządzenia grzewcze.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
21.08.2013
Polecam firmę – bardzo miła, konkretna właścicielka, usługa wykonana terminowo i rzetelnie! Ceny bardzo konkurencyjne