Podłączanie domofonów, alarmów, anten i osprzętu elektrycznego
Podłączanie domofonów, alarmów, anten i osprzętu elektrycznego , Instal - Mar Mariusz Gawron, Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9371046107
REGON: 070943514
Rok założenia:
1998

O firmie

Instal-Mar to firma, którą założyliśmy już w 1998 roku na terenie Bielska-Białej. Jesteśmy grupą uprawionych elektryków, którzy podejmują się montażu i modernizacji instalacji elektrycznych głównie w domach i na posesjach prywatnych Klientów. Właścicielem firmy jest Mariusz Gawron.

Oferta

Instalacje elektryczne niskiego napięcia umożliwiają prawidłową dystrybucję energii elektrycznej do wszystkich urządzeń odbiorczych, które zasilane są napięciem 230/400V. Podczas projektowania instalacji nasza doświadczona kadra zapewnia, że wszystkie elementy będą wykonane zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym oraz przeciwpożarowym. Projekt będzie uwzględniał możliwą modernizację, czy też późniejszą rozbudowę instalacji zgodnie z zapotrzebowaniami naszych Klientów w przyszłości. Przede wszystkim montaż instalacji uwzględnia wykonanie zabezpieczeń przed zwarciem, przeciążeniem, porażeniem oraz wyładowaniami atmosferycznymi. Jako firma Instal-Mar podłączamy:
  • instalacje odgromowe,
  • systemy przeciwoblodzeniowe,
  • ogrzewanie podłogowe,
  • domofony,
  • wideodomofony,
  • instalacje alarmowe,
  • telewizję satelitarną,
  • przyłącza elektryczne,
  • instalacje oświetleniowe,
  • okablowanie mieszkań i budynków mieszkalnych.
Wykonujemy zupełnie nowe instalacje, ale oferujemy także wymianę starych i niebezpiecznych urządzeń. Są to przewody, bezpieczniki, skrzynki bezpiecznikowe, rozdzielnie oraz osprzęt. Każda instalacja jest wykonana zgodnie z wymogami odbiorcy. Możemy np. pomóc w przesunięciu gniazdek i wyłączników.

Szczególnie polecamy montaż systemów przeciwoblodzeniowych. To doskonałe rozwiązanie zimą. Instalacja składa się z mat lub przewodów grzejnych, które montujemy na dachu. Zadaniem instalacji jest roztapianie zalegającego lodu oraz śniegu obciążającego konstrukcję dachu. Montaż obejmuje także podłączenie specjalnych termostatów, które pozwalają regulować ilość ciepła, jaka ma dotrzeć do maty, czy przewodów. Zużycie energii jest tutaj naprawdę niewielkie, więc eksploatacja systemu jest naprawdę mało kosztowna. System działa tylko wtedy kiedy musi, a regulator sam włącza oraz wyłącza system. Najważniejsze jest wykonanie prawidłowego projektu, dzięki któremu instalacja będzie cechowała się optymalnym działaniem przy minimalnym poborze energii.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu - firma Instal-Mar z Bielska-Białej.

Artykuły

Ekspert z firmy Instal-Mar radzi: jak wykonać profesjonalne okablowanie domu?
Ekspert z firmy Instal-Mar radzi: jak wykonać profesjonalne okablowanie domu?
Od czego zacząć wykonawstwo projektu instalacji elektrycznej w mieszkaniu? Ekspert z Instal-Mar wyjaśnia, w jaki sposób przygotować się do montażu okablowania.
Kompleksowe usługi elektryczne z firmą Instal-Mar
Kompleksowe usługi elektryczne z firmą Instal-Mar
Potrzebujesz elektryka, który wykona zarówno instalację elektryczną, jak i odgromową? Skorzystaj z usług firmy Instal-Mar z wieloletnim doświadczeniem.

Wideo

Kontakt

Kontakt Instal - Mar Mariusz Gawron

Instal - Mar Mariusz Gawron, Bielsko-Biała

Opinie (8)

Opinie o firmie Instal - Mar Mariusz Gawron

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Kamil
Kamil
5.0
20.05.2022
Pracują tylko na atestowanych częściach. Kable ułożyli z głową. W razie potrzeby będzie możliwa szybka wymiana lub naprawa usterki.
Mirek
Mirek
5.0
09.03.2022
Wymienili u nas starą instalację elektryczną. Podłączyli też nowe gniazdka i wyłączniki. Wszystko jest bezpieczne.
Matylda
Matylda
5.0
17.01.2022
Poprosiliśmy ich o montaż i dokładne ustawienie anteny. Dzięki specjalnym urządzeniom szybko znaleźli sygnał i obraz w TV jest naprawdę najwyższej jakości.
Jędrzej
Jędrzej
5.0
15.11.2021
Chętnie ich polecę, ponieważ sprawnie wykonali u mnie montaż systemu przeciwoblodzeniowego na dachu. Tak zaprojektowali instalację, że spokojnie radzi sobie ze śniegiem, a jednocześnie nie pobiera dużo prądu.
Zuzanna
Zuzanna
5.0
12.09.2021
Ta firma zajmowała się podłączeniem kabli i oświetlenia w naszym domu. Cała instalacja jest zabezpieczona przed zwarciem i przeciążeniem. Korzystali z nowoczesnych rozwiązań.
Katarzyna
Katarzyna
5.0
08.07.2021
Instalowali u nas ogrzewania podłogowe. Cały osprzęt ułożyli zgodnie z projektem. Maty grzewcze są ułożone bardzo precyzyjnie i zapewniają nam ciepło w całym mieszkaniu.
Maks
Maks
5.0
10.05.2021
Firma wykonała montaż wideodomofonu na naszej posesji. W ciągu krótkiej chwili podłączyli cały sprzęt. Wykonali też pierwsze uruchomienie i sprawdzili, czy wszystko działa, jak należy.
Eliza
Eliza
5.0
18.03.2021
Polecam tych elektryków. Wykonali dla nas bardzo przemyślany projekt instalacji elektrycznej w domu. Dzięki niemu w razie potrzeby będziemy mogli w dosyć łatwy sposób zmodernizować instalację w przypadku remontu. Oczywiście podłączyli wszystko, zabezpieczając poszczególne elementy przed zwarciem.