Zakładamy instalacje elektryczne
Zakładamy instalacje elektryczne, Instal Adam Hryszko, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5372022621
Rok założenia:
2008

O firmie

Nasze przedsiębiorstw, Instal, znajduje się w Warszawie. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2008 roku. Zajmujemy się wykonawstwem różnego rodzaju instalacji elektrycznych i nie tylko. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa Adam Hryszko.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest wykonawstwo prac z zakresu elektroinstalatorstwa. Posiadamy duże doświadczenie, dzięki czemu wiemy, że poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i właścicieli mniejszych i większych przedsiębiorstw, a także instytucji publicznych. Elektryka to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z ogromną dokładnością.

W ramach oferty wykonujemy takie instalacje jak:
 • instalacje elektryczne,
 • instalacje odgromowe,
 • instalacje elektrycznego ogrzewania,
 • linie kablowe niskiego napięcia,
 • linie kablowe silnego napięcia,
 • instalacje oświetleniowe w domach,
 • instalacje alarmowe,
 • instalacje nagłaśniające,
 • instalacje słaboprądowe,
 • instalacje silnoprądowe.
Pracujemy przy pomocy nowoczesnych urządzeń, które umożliwiają nam sprawną i bezproblemową realizację powierzonych obowiązków zawodowych. Wszystkie prace wykonujemy w oparciu o wcześniej przygotowane projekty. Ewentualne zmiany lub korekty nanosimy po uprzedniej konsultacji z osobą zlecającą.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada ogromne doświadczenie i wiedzę, zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. Potwierdzeniem tego są liczne certyfikaty i uprawnienia, pozwalające na czynne wykonywanie zawodu. Prace przy instalacjach elektrycznych wiążą się też z ryzykiem, dlatego dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników. W tym zakresie organizujemy liczne szkolenia BHP.

Uzupełnieniem naszej oferty jest wykonawstwo takich instalacji jak:
 • iluminacja budynków,
 • rozdzielnice elektryczne,
 • szynoprzewody,
 • układy SZR,
 • zasilanie na placach budowy.
Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się instalacje ogrzewania elektrycznego w mieszkaniach i domach. Chętnie podpowiemy Państwu, czym się kierować przy wyborze instalacji elektrycznej, która będzie odpowiednia dla Państwa.

Nasi klienci często decydują się na instalacje odgromowe. Tego typu instalacje skutecznie chronią przed nawałnicami i gwałtownymi wyładowaniami atmosferycznymi. Ochrona odgromowa polega na zamontowaniu instalacji i urządzenia piorunochronnego, którego głównym zadaniem jest przejęcie uderzenia pioruna. Dzięki temu piorun nie uderzy w dom.

Sprawna instalacja elektryczna to podstawa każdego obiektu przemysłowego, a także domu. Dlatego ważne jest, by systematycznie wykonywać zalecane przeglądy elektryczne. Nasza firma oferuje pięcioletnie przeglądy instalacji elektrycznych. Wówczas jesteśmy w stanie wykluczyć ewentualne usterki lub usunąć je.

Instalacje elektryczne i energetyczne zakładamy na terenie różnych obiektów, takich jak szkoły, obiekty sportowe, obiekty przemysłowe, placówki medyczne, obiekty sakralne, obiekty wojskowe, hotele, a także obiekty użyteczności publicznej.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i odwiedzenia siedziby firmy Instal w Warszawie.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Instal z Warszawy.

Artykuły

Zadbaj o funkcjonalność swojego domu z firmą Instal
Zadbaj o funkcjonalność swojego domu z firmą Instal
Tu znajdziesz informacje o tym, jakie instalacje ułatwiające codzienne funkcjonowanie i zapewniające bezpieczeństwo powinny pojawić się w każdym domu.
Zadbaj o elektrykę w swoim domu z firmą Instal Adam Hryszko!
Zadbaj o elektrykę w swoim domu z firmą Instal Adam Hryszko!
Usługi związane z instalacjami elektrycznymi mogą dotyczyć m.in. montażu przewodów, instalacji alarmowych czy też odgromowych. Czym zajmują się elektrycy?
Najczęstsze usterki instalacji elektrycznych
Najczęstsze usterki instalacji elektrycznych
Instalacja elektryczna może z czasem przestać poprawnie działać z powodu różnego typu awarii. Jakie są najczęstsze usterki tego typu systemów i jak je naprawić
Czy każdy dom musi mieć instalację odgromową?
Czy każdy dom musi mieć instalację odgromową?
Wykonanie instalacji odgromowej dla domu może być w niektórych budynkach konieczne. Dowiedz się, kiedy jest to obowiązkowy system i z czego się składa.

Wideo

Kontakt

Kontakt Instal Adam Hryszko

Instal Adam Hryszko, Warszawa

Opinie (35)

Opinie o firmie Instal Adam Hryszko


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Hexon
Hexon
5.0
07.05.2022
Polecam prace tej firmy. Instalacje oświetleniowe w domach wykonują od ręki.
Dawid
Dawid
5.0
28.03.2022
Usługi bardzo kompleksowe. Teraz jak mam problem z prądem zgłaszam się tylko do firmy Instal.
Anka
Anka
5.0
12.01.2022
Warto korzystać z tak sprawdzonych usług. Z prądem nie ma żartów. A oni robią najlepsze przeglądy instalacji.
Wiktor
Wiktor
5.0
17.11.2021
Nie można niczego zarzucić tym fachowcom. Radzą sobie ze wszystkim bardzo dobrze. Ostatnio montowali u mnie instalację ogrzewania elektrycznego.
Norbi
Norbi
4.0
11.09.2021
Jak widać to porządna firma. Mają duże doświadczenie i wiedzą, jak przełożyć je na świadczone usługi.
Ksenia
Ksenia
5.0
05.07.2021
Prąd nie ma przed nimi tajemnic. Fajnie, że w końcu znalazłam odpowiednią firmę do założenia instalacji elektrycznej.
najpierwjan
najpierwjan
5.0
02.05.2021
Świetna oferta! Bardzo bogata i taka, w której każdy znajdzie coś, czego akurat potrzebuje.
Ireneusz
Ireneusz
4.0
16.03.2021
Tylko tej firmie powierzam prace z prądem w moim domu. Znam ich i wiem, że znają się na tym jak mało kto.
strefazero
strefazero
5.0
20.01.2021
Instalacje słaboprądowe są ich specjalnością. Zawsze u nas się tym zajmują.
Dorota
Dorota
4.0
29.11.2020
Ważne, że w końcu ktoś założył nam instalacje odgromowe. Teraz już czuję się bezpiecznie. Ufam tym fachowcom, że wszystko dobrze zamontowali.
Marcin
Marcin
5.0
27.09.2020
Bardzo się cieszę, że zajęli się naszym prądem. Super, bo wiem, że to porządna firma, która wiele razy pokazała, co potrafi.
Maciej
Maciej
5.0
01.07.2020
Pracownicy znają sie na tym co robią. Warto skorzystać z ich usług.
Adrianna
Adrianna
5.0
20.05.2020
Szybko, dokładnie i profesjonalnie. Polecam!
Janusz
Janusz
5.0
29.03.2020
Pomoc pracowników firmy Instal jest nieoceniona. Korzystałem z ich usług już kilka razy i zawsze jestem zadowolony. Polecam!
Krzysztof
Krzysztof
4.0
17.01.2020
Zakładali mi instalacje ogrzewania elektrycznego. Szybko i profesjonalnie. Polecam!
Bartosz
Bartosz
5.0
28.11.2019
Jak systemy alarmowe to tylko z pomocą Instal. Zawsze terminowy i solidny montaż. Polecam!
Wiktor
Wiktor
5.0
07.09.2019
Po zakończonej budowie domu podjąłem współpracę z Instal. Wykonywali mi całą instalację elektryczną oraz oświetlenie w domu. Jestem bardzo zadowolony!
Ewelina
Ewelina
5.0
08.07.2019
Instalacja odgromowa na wysokim poziomie. Polecam!
Błażej
Błażej
5.0
03.05.2019
Firma godna polecenia.
Mateusz
Mateusz
5.0
03.03.2019
Atrakcyjne ceny, wykwalifikowani pracownicy i szeroki zakres usług, korzystałem z usług tej firmy już dwa razy i za każdym razem jest profesjonalnie.
Maksymilian
Maksymilian
5.0
16.01.2019
Warto skorzystać z usług firmy Instal. Montaż instalacji alarmowej w firmie przebiegł szybko i profesjonalnie.
Zofia
Zofia
5.0
29.11.2018
Firma Instal zatrudnia profesjonalistów, którzy znają się na tym co robią. Instalacje elektryczną wykonali szybko i dokładnie. Polecam!
Piotr
Piotr
5.0
28.09.2018
Zakładali mi oświetlenie w domu. Jestem bardzo zadowolony. Cały montaż przebiegł szybko i profesjonalnie. Polecam!
Rafał
Rafał
5.0
20.08.2018
Jeśli szukacie fachowców to tylko z firmy Instal. Znają się na tym co robią i zawsze znajdą zastępcze rozwiązanie. Instalacje działają tak jak było opisane w projekcie. Dodatkowo pracownicy wykonują systematyczne przeglądy.
Mateusz
Mateusz
5.0
18.07.2018
Mają bardzo konkurencyjne ceny usług, a instalacje są wykonane bardzo porządnie. Jestem za każdym razem zadowolony. Polecam.
Adam
Adam
5.0
23.06.2018
Zleciłem tej firmie wykonanie instalacji zasilania na placu budowy, którym zarządzam. Prace przebiegły w miłej atmosferze. Wielki plus za kontakt z właścicielem.
Hubert
Hubert
5.0
24.05.2018
Od lat korzystam z usług tej firmy i jestem bardzo zadowolony. Wykonali dla mnie wiele instalacji, które po dziś dzień działają.
Daniel
Daniel
5.0
12.04.2018
Jedna z lepszych firm, która zajmuje się elektroinstalatorstwem. Pracownicy bardzo kompetentni i znają się na swojej pracy. Polecam serdecznie.
Grzesiek
Grzesiek
5.0
12.03.2018
Ta firma naprawiła mi instalację oświetleniową w mieszkaniu. Wszystko obecnie działa, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić.
Magdalena
Magdalena
5.0
08.02.2018
Firma Instal zasługuje na medal, gdyż instalacje zostały wykonane sprawnie. Pracownicy podpowiedzieli mi czym się kierować przy wyborze instalacji odgromowej. Na pewno się na nią kiedyś zdecyduję. Polecam.
Klara
Klara
5.0
24.01.2018
Trafiłam na tę firmę przypadkiem, jednak zdecydowałam się na ich usługi. Wykonali dla mnie instalację nagłaśniającą, która sprawdza się i działa bez zarzutu. Polecam.
Sara
Sara
5.0
24.12.2017
Bardzo chwalę sobie usługi firmy Instal. Pracownicy przygotowani do pracy i gotowi do pomocy. Na pewno nie raz będę korzystać z ich usług.
Jarosław
Jarosław
5.0
16.11.2017
Kolega polecił mi tę firmę i to była bardzo dobra decyzja. Panowie wykonali dla mnie instalację elektrycznego ogrzewania w domu. Super!
Małgosia
Małgosia
5.0
27.10.2017
Współpraca z tą firmą przebiegła sprawnie i bez problemowo. Wszystko odbyło się zgodnie z planem. Polecam.
Filip
Filip
5.0
26.09.2017
Jestem bardzo zadowolony z usług jakie świadczy firma Instal. Instalacja odgromowa została bardzo szybko zamontowana i mogę spać spokojnie. Bardzo miło wspominam pracowników, którzy posiadają ogromną wiedzę i to widać. Polecam.
Zobacz więcej (25)