Wydajne i ekologiczne rozwiązania grzewcze
Wydajne i ekologiczne rozwiązania grzewcze, Inside Systemy Grzewcze i Sanitarne, Poznań

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
10:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7821106536
REGON: 634155602
Dodatkowe kontakty:

61 870 92 28

Rok założenia:
2001

O firmie

Siedziba firmy Inside znajduje się w Poznaniu. Przedsiębiorstwo Piotra Kramera prowadzi salon, w którym sprzedawane są rozwiązania dostarczane przez znaną markę Viessmann. Specjalnością firmy są systemy grzewcze i sanitarne, które oferuje klientom od 1998 roku.

Oferta

System grzewcze i sanitarne to niezbędne wyposażenie każdego domu. Poszukując najlepszych rozwiązań warto zaufać sprawdzonej marce Viessmann, reprezentowanej przez salon Inside. Firma oferuje nie tylko sprzedaż systemów grzewczych, ale również ich montaż i serwis. Indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawia, że klienci otrzymują dokładnie to czego potrzebują. W przypadku ogrzewania przedsiębiorstwo poleca do wyposażenia kotłowni kotły gazowe i olejowe oraz piece na pellet i drewno. Ekologicznym rozwiązaniem dostępnym w ofercie są również powietrzne i gruntowe pompy ciepła i rekuperatory. W tym ostatnim przypadku są to urządzenia odzyskujące ciepło z wentylacji mechanicznej.

Inside sprzedaje także i montuje:
  • kominki gazowe
  • grzejniki dekoracyjne
  • ogrzewanie podłogowe
  • ogrzewanie ścienne
  • grzejniki kanałowe
  • podgrzewacze wody
  • zmiękczacze wody
Ważnym elementem firmowej oferty są ponadto urządzenia pozyskujące energie z promieni słonecznych. Są to kolektory słoneczne i panele fotowoltaiczne. Pierwsze z nich podgrzewają wodę do celów użytkowych, a drugie wytwarzają energię elektryczną.

Uzupełnieniem oferty przygotowanej przez firmę są odkurzacze centralne. Montowane są w urządzeniach gospodarczych, a sieć przewodów rozchodzących się po całym obiekcie pozwala na dokładne sprzątanie. Są doskonałym rozwiązaniem zarówno do domów, jak i hoteli.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o działalności firmy Inside i sprzedawanych przez nią produktach Viessmann. Więcej znajduje się na stronie internetowej.

Marki i specjalizacje

W salonie sprzedawane są produkty marki Viessmann.

Wideo

Kontakt

Kontakt Inside Systemy Grzewcze i Sanitarne

Inside Systemy Grzewcze i Sanitarne, Poznań

Opinie (2)

Opinie o firmie Inside Systemy Grzewcze i Sanitarne

Średnia ocen

1.0

Opinie użytkowników

Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
1.0
16.12.2019
Przyjechał podobno instalator i zaproponował "usługę sciente fiction" - przepychanie nowej instalacji plastikowo-aluminiowej w grubych rurach po starym centralnym ogrzewaniu. Pogratulować kompetencji - 15 lat temu było znacznie lepiej.
witek
witek
1.0
16.11.2018
Bardzo drogo. Nie terminowo. Nie polecam