Montaż, przeglądy i serwis instalacji grzewczych
Montaż, przeglądy i serwis instalacji grzewczych , Inside Systemy Grzewcze i Sanitarne, Poznań

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
10:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7821106536
REGON: 634155602
Rok założenia:
2001

O firmie

Siedziba firmy Inside znajduje się w Poznaniu. Przedsiębiorstwo Piotra Kramera prowadzi salon marki Viessmann. Specjalnością firmy są systemy grzewcze i sanitarne, które oferuje klientom od 1998 roku.

Oferta

Systemy grzewcze to niezbędne wyposażenie każdego domu, lokalu usługowego, biura i obiektu przemysłowego. Przy rosnących cenach paliw powinny być ekonomiczne, a coraz większy nacisk na ekologię wymusza przyjazne dla środowiska rozwiązania. Poszukując ich warto zaufać sprawdzonej marce Viessmann, reprezentowanej przez salon Inside. Firma oferuje nie tylko sprzedaż systemów grzewczych, ale również ich montaż i serwis. Indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawia, że klienci otrzymują dokładnie to, czego potrzebują. W przypadku ogrzewania przedsiębiorstwo poleca do wyposażenia kotłowni kotły gazowe i olejowe oraz piece na pellet, biomasę i drewno. Ekologicznym rozwiązaniem dostępnym w ofercie są również powietrzne i gruntowe pompy ciepła i rekuperatory. W tym ostatnim przypadku są to urządzenia odzyskujące ciepło z wentylacji mechanicznej i ponownie wtłaczające je do pomieszczeń. Przynosi to spore oszczędności na ogrzewaniu.

Inside sprzedaje także i montuje:
  • kominki gazowe,
  • kominki z płaszczem wodnym,
  • grzejniki dekoracyjne,
  • ogrzewanie podłogowe,
  • ogrzewanie ścienne,
  • ogrzewanie nadmuchowe,
  • grzejniki kanałowe,
  • podgrzewacze wody,
  • zmiękczacze wody.
Ważnym elementem firmowej oferty są ponadto urządzenia pozyskujące energie z promieni słonecznych. Są to kolektory słoneczne i panele fotowoltaiczne. Pierwsze z nich podgrzewają wodę do celów użytkowych, a drugie wytwarzają energię elektryczną. Firma bierze na siebie formalności związane z podłączeniem instalacji, a także podłącza nie tylko urządzenia, ale również kable.

Uzupełnieniem oferty przygotowanej przez firmę są odkurzacze centralne. Montowane są w urządzeniach gospodarczych, a sieć przewodów rozchodzących się po całym obiekcie pozwala na dokładne sprzątanie. Są doskonałym rozwiązaniem zarówno do domów, jak i hoteli.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o działalności firmy Inside i sprzedawanych przez nią produktach Viessmann. Więcej znajduje się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie i e-mailowo.

Kontakt

Kontakt Inside Systemy Grzewcze i Sanitarne

Inside Systemy Grzewcze i Sanitarne, Poznań

Opinie (3)

Opinie o firmie Inside Systemy Grzewcze i Sanitarne

Średnia ocen

2.3

Opinie użytkowników

Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
23.04.2022
Pan Paweł jest kontaktowy, kreatywny i sumienny. Wszystko wykonane starannie, czysto i terminowo. Ogrzewanie podłogowe poprowadzone jak od linijki. Na pierwszej budowie spotkaliśmy się przypadkiem i przy budowie drugiego domu wraz z żoną nawet się nie zastanawialiśmy kogo poprosimy o wykonanie instalacji wod-kan-co-gaz. Polecam.
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
1.0
16.12.2019
Przyjechał podobno instalator i zaproponował "usługę sciente fiction" - przepychanie nowej instalacji plastikowo-aluminiowej w grubych rurach po starym centralnym ogrzewaniu. Pogratulować kompetencji - 15 lat temu było znacznie lepiej.
witek
witek
1.0
16.11.2018
Bardzo drogo. Nie terminowo. Nie polecam