Budowa domów nowoczesnych i energooszczędnych
Budowa domów nowoczesnych i energooszczędnych , Inndom Sp. z o.o., Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7272796212
REGON: 36165245000000
KRS: 0000561211
Rok założenia:
2015

O firmie

Firma Inndom powstała w 2017 roku. Nasza siedziba znajduje się w Łodzi. Podejmujemy się świadczenia usług budowlanych.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności są usługi budowlano-remontowe. Widzimy, że owa branża coraz bardziej się rozrasta i można zapełnić sobie kalendarz bardzo korzystnymi zamówieniami. Coraz więcej ludzi się buduje i stawia na wygodę wraz z ekologią. Nasza firma ma dokładnie taką samą filozofię. Łączymy estetykę, komfort oraz oszczędność energii.

Przede wszystkim prowadzimy prace projektowania oraz realizacji budynków energooszczędnych i pasywnych. Wykorzystujemy nowe rozwiązania jak choćby systemy izolacji. Poza tym pracujemy na nowych technologiach, dzięki którym można minimalizować utraty ciepła. Dodatkowo korzystamy z prefabrykacji, za sprawą której skracamy czas realizacji inwestycji.

Do naszych zadań należy również prowadzenie nadzoru budowlanego. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie realizować zlecenia w określonym terminie. Możemy się pochwalić tym, że wszyscy nasi pracownicy przeszli szkolenia organizowane przez Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej. Dotyczył on realizowania i projektowania domów pasywnych.

Jesteśmy firmą solidną, rzetelną i proponującą ciekawe oferty cenowe. Każda nasza inwestycja jest dokładnie dopracowana. Uzupełnieniem oferty są usługi wykończeniowe. Z racji tego, że budujemy domy pod klucz, podejmujemy się ocieplenia i otynkowania budynku. Zlecić nam można malowanie i kładzenie glazury.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Artykuły

W czym tkwi przewaga domów pasywnych nad standardowymi projektami?
W czym tkwi przewaga domów pasywnych nad standardowymi projektami?
Planując inwestycję budowlaną w postaci domu, dobrze będzie zastanowić się nad zastosowaniem rozwiązań pozwalających na określenie go mianem pasywnego.

Wideo

Kontakt

Kontakt Inndom Sp. z o.o.

Inndom Sp. z o.o., Łódź

Opinie (7)

Opinie o firmie Inndom Sp. z o.o.

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Kamila
Kamila
5.0
25.03.2021
Miałam okazję widzieć postęp wielu prac w wykonaniu tych Panów i z czystym sumieniem mogę polecić ich usługi. Terminowo i przede wszystkim solidnie.
Daria
Daria
5.0
01.01.2021
Elewacje na domy wyszła pięknie. Ja i mąż jesteśmy zachwyceni. Będę polecać tych fachowców wszystkim.
Łukasz
Łukasz
5.0
21.11.2020
Nie mogę uwierzyć, że mieszkam już w nowym domu. To wszystko dzięki nim.
matkisyn
matkisyn
4.0
21.09.2020
Polecam budowę domów przez tych fachowców. To bardzo porządna ekipa.
Emilian
Emilian
5.0
18.07.2020
Na pewno zwrócę się do nich, jak będę budował dom. Widzę, jak poradzili sobie przy budowie domu kolegi.
Zachary
Zachary
5.0
02.05.2020
Domy pasywne projektują bardzo profesjonalnie i estetycznie. Do tego mogą pochwalić się staranną realizacją owych projektów.
Priv.
Priv.
5.0
19.03.2020
Doskonale poradzili sobie z budową domów. Nie można im niczego zarzucić. Świetnie, że ich odnaleźliśmy. Mieliśmy do postawienia kilka domów i wszystkie wyszły ekstra.