Serwisowanie sprzętu komputerowego
Serwisowanie sprzętu komputerowego, Informatyk1, Wejherowo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5881862602
REGON: 192989140
Rok założenia:
2003

O firmie

Firma Informatyk 1 ma swoją siedzibę w Wejherowie, na terenie województwa pomorskiego. W branży informatycznej funkcjonujemy od 2003 roku. Naszą firmą zarządza Mateusz Kurpet. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Naszą podstawową działalnością jest serwisowanie sprzętu komputerowego. Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach do wyboru mamy wiele modeli komputerów, laptopów i tym podobne. Bez problemu doradzimy Państwu w doborze sprzętu oraz oprogramowania. Jesteśmy w stanie naprawić uszkodzone systemy. Jeżeli Twój komputer jest zawirusowany, bez obaw, nie sprawi nam to żadnych kłopotów i przeprowadzimy kompleksową naprawę. Ponadto prowadzimy sprzedaż sprzętu komputerowego.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Firma Informatyk 1 oferuje serwis komputerów PC i laptopów, w zakresie takich usług jak:
  • diagnostyka,
  • modernizacja,
  • konserwacja,
  • reinstalacje systemów,
  • optymalizacje systemów.
Oprócz tego zajmujemy się usługami dotyczącymi instalacji teleinformatycznych, jak na przykład sieć LAN/WAN lub FastEthernet. Dla zainteresowanych, prowadzimy również szkolenia podstawowej obsługi komputera i oprogramowania. Chcąc poszerzyć swoją działalność, postanowiliśmy zająć się instalacjami systemów monitoringu CCTV. Dostarczamy również wybrany produkt do Klienta.

Dobro i zadowolenie Klientów jest dla nas bardzo ważne, dlatego zatrudniamy tylko wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Gwarantujemy, że są oni rzetelni, pomocni i dotrzymują wyznaczonego terminu. Nasze usługi są na najwyższym poziomie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub przez formularz kontaktowy, który znajduje się na stronie internetowej. Mieszkańców Wejherowa, Gdańska, Lęborka i okolic - serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Informatyk1

Informatyk1, Wejherowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Informatyk1