Oferuję usuwanie kamienia nazębnego i wybielanie zębów
Oferuję usuwanie kamienia nazębnego i wybielanie zębów, Indywidualna praktyka lekarska Małgorzata Łęcicka, Dąbrówka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8251634396
REGON: 16415527
Rok założenia:
2001

O firmie

Nazywam się Małgorzata Łęcicka i prowadzę indywidualną praktykę lekarską. Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie, którą ukończyłam w 1997 roku. Praktykę stomatologiczną w Dąbrówce rozpoczęłam w 1999 roku. Stomatologia to moja praca i hobby - biorę udział w licznych szkoleniach i kursach stomatologicznych, co zostało potwierdzone wieloma certyfikatami.

Oferta

Specjalizuję się w świadczeniu usług w zakresie stomatologii. W moim gabinecie przyjmuję zarówno dorosłych, jak i dzieci. Oferuję wizyty adaptacyjne dla najmłodszych, by pomóc oswoić im się z wizytą u dentysty.

Zajmuję się takimi dziedzinami jak:
  • stomatologia zachowawcza,
  • profilaktyka stomatologiczna,
  • periodontologia,
  • stomatologia dziecięca,
  • chirurgia,
  • protetyka.
Podejmuję się odbudowy zębów przy użyciu włókna szklanego. Zadbam o poprawę wyglądu zębów - proponuję korektę kształtu, koloru, a także wybielanie. Wykonuję leczenie kanałowe z wykorzystaniem endometru. Przeprowadzam podstawowe zabiegi periodontologiczne, takie jak piaskowanie oraz skaling zębów. Zajmę się też szynowaniem rozchwianych zębów. Proponuję szeroki zakres usług protetycznych, pomagam odbudować utracone zęby. Oferuję protezy ruchome oraz uzupełnienia stałe, w tym mosty kompozytowe i tradycyjne oraz korony.

W zakresie stomatologii dziecięcej wykonuję zabiegi profilaktyczne, takie jak lakowanie i lakierowanie. Przeprowadzam lapisowanie zębów mlecznych z próchnicą. Leczę zęby mleczne za pomocą plomb standardowych i kolorowych. Mogę zająć się także usunięciem tak zwanych mleczaków. Omówię z rodzicami, w jaki sposób dbać o zęby mleczne.

Zachęcam do odwiedzenia mojej praktyki lekarskiej w Dąbrówce i wspólnego zadbania o Państwa piękny uśmiech!

Artykuły

Tajniki periodontologii
Tajniki periodontologii
Badanie periodontologiczne stanowi element każdego rutynowego badania dokonywanego przez lekarza stomatologa w trakcie wizyty kontrolnej. Na czym polega?

Wideo

Kontakt

Kontakt Indywidualna praktyka lekarska Małgorzata Łęcicka

Indywidualna praktyka lekarska Małgorzata Łęcicka, Dąbrówka

Słowa kluczowe

Opinie (10)

Opinie o firmie Indywidualna praktyka lekarska Małgorzata Łęcicka

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Klaudia
Klaudia
5.0
27.09.2019
Pani doktor szynowała mi rozchwiany ząb. Już się bałam, że go stracę, ale na szczęście pani Małgorzata zajęła się tym fachowo.
Asia
Asia
5.0
15.07.2019
Byłam na wybielaniu zębów. Wszystko przeprowadzone bardzo profesjonalnie, nic nie boli, a różnicę widać od razu.
Bożena
Bożena
5.0
10.05.2019
Polecam, przychodzimy tu z mężem od dawna. Regularne wizyty pomagają nam zapobiec wszelkim większym problemom, pani doktor o to dba.
Janusz
Janusz
5.0
27.03.2019
Byłem już u wielu dentystów, jednak dopiero tutaj czuję, że dobrze trafiłem. Wysoki poziom opieki dentystycznej.
Emma
Emma
5.0
31.01.2019
Super podejście do dzieci. Pani doktor przeprowadza wizytę adaptacyjną, wszystko tłumaczy. Dzięki temu synowie w ogóle nie boją się przychodzić.
Iza
Iza
5.0
13.11.2018
Zdecydowałam się na piaskowanie zębów i ściąganie kamienia. Różnica jest ogromna! Nie dość, że zęby są jakby gładsze, to jeszcze bielsze.
Albert
Albert
5.0
17.09.2018
Polecam, super gabinet, bardzo dobrze wyposażony. Byłem tutaj na leczeniu kanałowym.
Filip
Filip
5.0
02.07.2018
Najlepszy stomatolog w okolicy! Jestem zadowolony z usług, pani doktor leczyła mi wszystkie zęby, bo bardzo je zaniedbałem.
Tomek
Tomek
5.0
14.05.2018
Przychodzimy do pani Małgorzaty całą rodziną. Dzieciaki w ogóle się nie boją, wizyta adaptacyjna to super sprawa! Polecam.
Dorota
Dorota
5.0
29.03.2018
Polecam Panią Łęcicką! Świetny stomatolog, wreszcie trafiłam na dentystę, u którego wizyta nie kojarzy mi się z bólem i stresem. Ma super podejście.