Z naszą pomocą nadasz swojemu mieszkaniu niepowtarzalny charakter
Z naszą pomocą nadasz swojemu mieszkaniu niepowtarzalny charakter, In & Out Design Wnętrza dla Każdego, Projektowanie wnętrz, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7731172481
REGON: 590636519
Rok założenia:
2012
Branża:

O firmie

Nazywam się Arkadiusz Olszanka i jestem architektem wnętrz. Od 2002 roku prowadzę w Warszawie własną pracownię architektury wnętrz - In & Out Design. Przygotowuję w niej projekty architektoniczne i dekoratorskie dla mieszkań, domów oraz pomieszczeń komercyjnych. Zachęcam do zapoznania się z ofertą.

Certyfikaty i dyplomy

W 2013 roku pracownia została włączona w poczet Polskiego Stowarzyszenia Projektantów Wnętrz.

Oferta

W swoich projektach skupiam się generalnie na nowoczesnych koncepcjach, które wymykają się utartym schematom i tworzą funkcjonalne wnętrza. Inspirację czerpię z nowatorskich trendów architektonicznych, natury, a przede wszystkim od samych klientów. Każdy projekt jest przeze mnie przygotowywany w sposób indywidualnych, aby odzwierciedlał charakter i styl życia klienta. Nie tylko projektuję wnętrza, ale zajmuję się również szczegółowym projektowaniem mebli, zabudowy kuchennej, instalacji elektrycznych, świetlnych, czy wodno-kanalizacyjnych. Sugerowane przeze mnie etapy przygotowania projektu wnętrza obejmują:
  • spotkanie z klientami i oględziny pomieszczeń - wymiarowanie,
  • przygotowanie wstępnych koncepcji wraz z wizualizacjami 3D,
  • wybór koncepcji i ewentualne poprawki,
  • przygotowanie ostatecznego projektu oraz dokumentacji dla wykonawców,
  • nadzór prac wykończeniowych lub remontowych.
Przez cały czas realizacji projektu jestem do dyspozycji swoich klientów. Odpowiadam na pytania i udzielam im dodatkowych informacji. Przyjmuję zlecenia zarówno od osób prywatnych, jak i firm, czy instytucji. Moje portfolio dostępna jest na stronie internetowej oraz profilach społecznościowych. Osoby zainteresowane szczegółami zapraszam do pracowni w Warszawie.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt In & Out Design Wnętrza dla Każdego, Projektowanie wnętrz

In & Out Design Wnętrza dla Każdego, Projektowanie wnętrz, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie In & Out Design Wnętrza dla Każdego, Projektowanie wnętrz


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.