Usługi projektowe na wysokim poziomie
Usługi projektowe na wysokim poziomie, IMS Projekt Marek Sadłowski, Sokołów Podlaski

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8231335822
REGON: 146991902
Rok założenia:
2013
Branża:

O firmie

Biuro projektowa IMS Projekt znajduje się w Sokołowie Podlaskim, na terenie województwa mazowieckiego. Działalność rozpoczęliśmy w 2013 roku. Zajmujemy się wykonywaniem projektów architektonicznych. Właścicielem jest Marek Sadłowski.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest tworzenie projektów architektonicznych, konstrukcyjnych oraz instalacyjnych. Posiadamy 6-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania oraz wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm.

W ramach oferty wykonujemy projekty organizacji ruchu, projekty wykonawcze, badania podłoża, wyceny budowlane, kosztorysy, projekty architektoniczne, projekty konstrukcji, projekty instalacji, a także wykonujemy specyfikacje techniczne. Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, co pozwala nam na wielozadaniowość.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Podejmujemy się realizacji najbardziej skomplikowanych zadań.

Integrując nasze cele, umiejętności i doświadczenie tworzymy zespół z wizją, starając się wykorzystywać cały nasz potencjał. Przejawiamy indywidualne podejście do każdego Klienta, a precyzja i terminowość to nasze znaki rozpoznawcze.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy IMS Projekt z Sokołowa Podlaskiego.

Artykuły

Podstawowe różnice między opinią a ekspertyzą budowlaną
Podstawowe różnice między opinią a ekspertyzą budowlaną
Opinia budowlana to ocena stanu budynku na podstawie jego wyglądu i posiadanej dokumentacji. Ekspertyza budowlana jest nieco bardziej skomplikowana.

Wideo

Kontakt

Kontakt IMS Projekt Marek Sadłowski

IMS Projekt Marek Sadłowski, Sokołów Podlaski

Opinie (2)

Opinie o firmie IMS Projekt Marek Sadłowski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Piotrek
Piotrek
5.0
24.09.2019
Współpraca z IMS Projekt przebiegła sprawnie i bezproblemowo.
Darek
Darek
5.0
31.07.2019
Projekty budowlane na bardzo wysokim poziomie. Tutaj liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta.
Tagi