Organizacja zabezpieczenia medycznego
Organizacja zabezpieczenia medycznego, Imprez Med Medyczne Zabezpieczenia Imprez, Transport Sanitarny Ela Dołowa, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5271424022
REGON: 011030627
Rok założenia:
2005

O firmie

Imprez Med, którego właścicielką jest Elżbieta Dołowa, funkcjonuje w branży od 1992 roku. Siedziba działalności znajduje się w Warszawie. Specjalnością zakładu są usługi medyczne.

Oferta

Imprez Med to firma, która od wielu lat zajmuje się zabezpieczaniem medycznym różnego rodzaju imprez sportowych i kulturalnych. Przedsiębiorstwo zatrudnia doświadczonych lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarki i pielęgniarzy, którzy działają zgodnie z przepisami prawa. Karetki, którymi dysponuje firma, pozwalają na szybkie przetransportowanie pacjenta do placówki medycznej w razie wystąpienia jakichkolwiek wypadków na terenie imprezy. Przez prawie trzydzieści lat obecności na rynku firmie udało zabezpieczyć ponad 3500 imprez masowych, w tym tak ważne jak wizyta Jana Pawła II. Medycy byli obecni również podczas koncertów Metaliki, Iron Maiden i Depeche Mode. Wśród form pomocy znajdują się między innymi:
  • patrole ratownicze,
  • zespoły ogólnolekarskie,
  • zespoły wypadkowe,
  • zespoły reanimacyjne.
Zabezpieczenia medyczne dadzą organizatorom imprez poczucie bezpieczeństwa. Ratownicy będą czuwać nad zdrowiem uczestników, a w razie konieczności, bardzo szybko zainterweniują.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Artykuły

Do jakich wypadków najczęściej dochodzi podczas imprez masowych?
Do jakich wypadków najczęściej dochodzi podczas imprez masowych?
Dowiedz się, jakie są obecnie najczęstsze wypadki uczestników imprez o charakterze masowym, takich jak: rozgrywki sportowe oraz koncerty plenerowe lub w halach
Jak powinno wyglądać zabezpieczenie medyczne podczas imprez masowych?
Jak powinno wyglądać zabezpieczenie medyczne podczas imprez masowych?
Zabezpieczenie medyczne imprezy masowej jest konieczne, dlatego organizator powinien wybrać profesjonalną firmę. O jakich regulacjach prawnych trzeba pamiętać?
Jak zadbać o bezpieczeństwo uczestników imprezy masowej?
Jak zadbać o bezpieczeństwo uczestników imprezy masowej?
Zabezpieczenie medyczne i zatrudnienie pracowników ochrony umożliwia realizację regulacji prawnych związanych z bezpieczeństwem uczestników podczas imprezy

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Imprez Med Medyczne Zabezpieczenia Imprez, Transport Sanitarny Ela Dołowa

Imprez Med Medyczne Zabezpieczenia Imprez, Transport Sanitarny Ela Dołowa, Warszawa

Opinie (18)

Opinie o firmie Imprez Med Medyczne Zabezpieczenia Imprez, Transport Sanitarny Ela Dołowa

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Krzychu56
Krzychu56
5.0
04.09.2021
Prawdziwi fachowcy! Polecam
Sebastian
Sebastian
5.0
18.07.2021
Polecam każdemu, kto poszukuje zabezpieczenia medycznego na imprezę masową. Można na nich polegać.
Mirek_krk
Mirek_krk
5.0
12.05.2021
Świetny zespół medyczny! Jestem zadowolony ze współpracy. Polecam.
Oliwer
Oliwer
4.0
12.03.2021
Wynająłem tę firmę podczas koncertu. Dzięki nim miałem pewność, że w razie wypadku, pomoc będzie na miejscu.
Maks
Maks
5.0
25.01.2021
Jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłem. Wspaniali profesjonaliści, którzy czuwają nad zdrowiem i bezpieczeństwem moich podopiecznych.
Bartosz
Bartosz
5.0
02.11.2020
Firma od wielu lat zajmuje się zabezpieczeniem medycznym podczas organizowania zawodów sportowych w naszej placówce. Polecam.
Oskar
Oskar
5.0
10.09.2020
Polecam transport sanitarny Imprez Med. Firma przewoziła mnie kilkadziesiąt kilometrów do innego szpitala i dobrze wspominam podróż. Zapewnili mi odpowiedni komfort.
Rafał
Rafał
5.0
17.07.2020
Uczestniczyłem w nagraniu jednego z odcinków serialu i podczas dynamicznej sceny doszło do wypadku. Jeden z kolegów złamał nogę, ale szybko udzielono mu pomocy. W pogotowiu czekali ratownicy z Imprez Med. Zabezpieczyli kończynę i ranny mógł zostać bezpiecznie przewieziony do szpitala.
Mariusz
Mariusz
5.0
20.05.2020
Firma zabezpieczała dla mnie zamknięta imprezę i nie mam żadnych uwag co do jej działania. Na szczęście nic się nie stało, ale najważniejsze jest to, że byli pod ręką. W razie czego z pewnością by pomogli.
Kamil
Kamil
5.0
21.03.2020
Chciałbym pochwalić sprawność ekipy Imprez Med. Byłem świadkiem jak uratowali człowieka po zawale. Gdyby nie oni, to by z pewnością umarł.
Maks
Maks
5.0
24.01.2020
Miałem wypadek na festynie, ale obecni tam ratownicy udzielili mi fachowej pomocy. Dobrze zabezpieczyli ranę i w szpitalu nie było większych problemów z dalszym leczeniem. Z tego co wiem, to byli z firmy Imprez Med.
Krzysztof
Krzysztof
5.0
23.11.2019
Od wielu lat biorę udział w imprezach masowych i widziałem już wiele. Wypadki się niestety zdarzają, dlatego tak ważne jest zabezpieczanie imprez przez medyków. Wiem, że dobrze zajmuje się tym firma Imprez Med. Kolega miał wypadek na koncercie i udzielili mu pierwszej pomocy.
Mirek
Mirek
5.0
07.09.2019
Imprez Med zabezpiecza mecze piłkarskie naszej ligi. Na szczęście rzadko potrzebna jest pomoc medyczna, ale jeśli już tak się stanie, to bardzo dobrze sobie radzą.
Iga
Iga
5.0
30.07.2019
Mama musiała zostać przewieziona do szpitala na południu Polski, dlatego szukałem dla niej transportu. Wybrałem firmę Imprez Med i nie żałuję, bo dobrze się spisali. Dojechali na miejsce szybko i udzieli wszelkiej potrzebnej pomocy.
Maciej
Maciej
5.0
26.05.2019
Co roku zabezpieczają finał WOŚP, dlatego ich kojarzę. Zawsze mili, uśmiechnięci, gotowi na niesienie pomocy.
Jarek
Jarek
5.0
13.03.2019
Bawiłem się niedawno na koncercie i pechowo upadłem. Na szczęście impreza była zabezpieczana przez ratowników z Imprez Med. Pomogli mi i jakoś mogłem dotrzeć do domu.
Mateusz
Mateusz
5.0
08.01.2019
Miałem przyjemność korzystać z pomocy firmy Imprez Med podczas przewożenia z jednego szpitala do drugiego. Jestem pod wrażeniem kultury i profesjonalizmu tych ludzi.
Emil
Emil
5.0
28.11.2018
Polecam usługi firmy Imprez Med. Zabezpieczali imprezę gminną i dzięki nim było bardzo bezpiecznie.
Tagi