Szeroki wybór wysokiej jakości okien i drzwi
Szeroki wybór wysokiej jakości okien i drzwi, Impet Paweł Kratowski Okna PCV, bramy garażowe, Krotoszyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6211813909
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Impet zlokalizowana jest w Krotoszynie, na terenie województwa wielkopolskiego. Na polskim rynku działamy od 1997 roku. Właścicielem firmy jest Paweł Kratowski.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Oferta

Od ponad dwudziestu lat działamy na polskim rynku. Przez ten czas zdobyliśmy cenne doświadczenie oraz szerokie grono Klientów.
Głównym przedmiotem działalności firmy jest sprzedaż drzwi i okien, które wykonane są z PCV, aluminium bądź z drewna. Możemy Państwu zaproponować także ich montaż. Oferowane przez nas produkty wyróżniają się wysoką jakością oraz starannością wykonania.

W naszym asortymencie można znaleźć takie produkty jak:
  • rolety,
  • roletki,
  • bramy garażowe,
  • bramy uchylne,
  • bramy przemysłowe,
  • bramy segmentowe,
  • bramy rolowane.
Do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż drzwi, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Ponadto wykonujemy ich montaż oraz w awaryjnych przypadkach kompleksowy serwis. Proponujemy także różnorodne typy parapetów zewnętrznych. W ofercie mamy ogrodzenia posesyjne i przemysłowe. Uzupełnienie naszej oferty stanowi sprzedaż systemów ogrodzeniowych.

Zatrudnieni przez nas pracownicy są doświadczeni i wykwalifikowani, służą fachowym doradztwem. Chętnie pomożemy Państwu w wyborze odpowiednich produktów, które spełnią Państwa wymagania. Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie, dlatego też polecamy wyłącznie sprawdzone produkty znanych i renomowanych firm.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Impet.

Kontakt

Kontakt Impet Paweł Kratowski Okna PCV, bramy garażowe

Impet Paweł Kratowski Okna PCV, bramy garażowe, Krotoszyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Impet Paweł Kratowski Okna PCV, bramy garażowe