Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9371087448
REGON: 070450697
Dodatkowe kontakty:

608 641 565

Rok założenia:
1996
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Szkolenia i kursy, Iguanatrend - Kursy szycia dla profesjonalistów oraz sklep internetowy, Jaworze Siedzibę firmy Iguanatrend można znaleźć w Jaworzu, w powiecie bielskim, w województwie śląskim. Działa ona na rynku blisko 10 lat, a dokładnie od 2014 roku. Firma prowadzimy kursy szycia dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych, a także sklep internetowy.

Oferta

Firma Iguanatrend specjalizuje się w produkcji binderów i majtek spłaszczających dla osób transpłciowych. Produkty są szyte również na miarę, w czym firma ma wieloletnie doświadczenie.

Jakie bindery można znaleźć w ofercie firmy Iguanatrend?

W ofercie firmy Iguanatrend można znaleźć między innymi binder sport wykonany z tkaniny oddychającej, która dobrze odprowadza pot z powierzchni skóry, dzięki czemu skóra zawsze pozostaje sucha. Przód produktu został wykonany cienkiej, sztywnej bawełny, co powoduje efekt spłaszczenia, nawet jeśli chodzi o klatkę piersiową dużego rozmiaru. Po założeniu ma się uczucie swobody. Binder ma lekko większe podcięcia pod pachami, a dekolt jest półokrągły.

Bindery są szyte w dwóch wersjach bindera, krótkiej i długiej oraz w kilku wersjach kolorystycznych. Można zakupić binder w kolorze czarnym, białym i cielistym. Oferowane są bindery w rozmiarach: XS, S, M, L, XL. Istnieje również możliwość uszycia na miarę.

Jaka bielizna znajduje się w ofercie firmy Iguanatrend?

W ofercie firmy Iguanatrend znajduje się bielizna spłaszczająca, w tym:
  • bokserki,
  • bokserki z koronką,
  • majtki bawełniane koronkowe.
Oferowane bokserki są wykonane z oddychającej dziadziny. Zostały wykończone w środku panelem niwelującym efekt wypukłości narządów płciowych. Są one wygodne w noszeniu i dają efekt całkowitego spłaszczenia. Produkt ten jest idealny dla wszystkich z dysforią płciową. Bokserki są dostępne w rozmiarach: S, M, L, XL, XXL.

Co jeszcze wchodzi w skład oferty firmy Iguanatrend?

W skład oferty firmy Iguanatrend wchodzą również warsztaty kroju i szycia, które są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę szkoleniowców. Kursy organizowane są w szkołach i na indywidualne zamówienie. Najważniejsza jest satysfakcja klientów, dlatego techniki są zawsze dostosowywane do ich potrzeb i oczekiwań. Kadra szkoleniowa dokłada wszelkich starań, by kursy były w pełni bezpieczne, a przy jak najbardziej efektywne.

Największe atuty to małe grupy szkoleniowe, atrakcyjny program i duża ilość praktycznych zajęć. Po zakończeniu kursu zawsze wydawany jest certyfikat zatwierdzony przez Unię Europejską.

Firma Iguanatrend prowadzi kursy kroju i szycia na poziomie początkującym, średnio zaawansowanym i zaawansowanym.

Jakie zagadnienia są podejmowane na kursie kroju i szycia dla początkujących?

Na kursie kroju i szycia dla początkujących podejmowane są zagadnienia, takie jak podstawowe ściegi ręczne i szwy maszynowe, a także budowa oraz obsługa maszyn do szycia. Przybliżane są też rodzaje przyborów krawieckich i materiałów włókienniczych. Kursanci są uczeni zdejmowania miar i krojenia tkanin. Istotny element szkolenia stanowi zszywanie i wykańczanie odzieży. Kursy i szkolenia obejmują też wykonywanie fartuszka kuchennego i poduszek.

Co jeszcze wchodzi w skład ofert firmy Iguanatrend z Jaworza?

W skład oferty firmy Iguanatrend z Jaworza wchodzi również art-recykling i kurs przeróbek krawieckich. Oferowane jest 5 spotkań po 4 godziny. Szkolenia prowadzone są w grupach do maksymalnie 8 osób. Kursanci uczeni są między innymi skracania sukienek, spódnic i spodni. Prowadzona jest też nauka poszerzania, skracania i zwężania, by móc skutecznie dopasować ubrania do figury konkretnej osoby. Istotnym elementem jest łączenie tkanin z pasmanterią i pozostałymi materiałami. Na koniec omawiany jest innowacyjny temat, jakim jest art-recykling, czyli przetwarzanie oraz przywracanie znaczenia przedmiotom.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Iguanatrend - Kursy szycia dla profesjonalistów oraz sklep internetowy

Iguanatrend - Kursy szycia dla profesjonalistów oraz sklep internetowy, Jaworze

Słowa kluczowe

Opinie (8)

Opinie o firmie Iguanatrend - Kursy szycia dla profesjonalistów oraz sklep internetowy

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
03.11.2020
Materiał rewelacyjny i się nie nudziłam. Poszłam trochę z ciekawości, trochę przez obawę o stratę dotychczasowego zatrudnienia. Chciałam mieć jakieś umiejętności nowe na boku, no i teraz robię na swojej maszynie i to coraz więcej. Wkręciłam się :)
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
5.0
28.09.2020
Fajnie, że kursy od początkującego do zaawansowanego dla krawcowych, więc można się uczyć cały czas w jednym miejscu.
Maryna
Maryna
4.0
04.05.2020
Każda kobieta powinna mieć w szafie choć jedną sukienkę tego producenta.
Jola
Jola
5.0
16.03.2020
Ukończyłam kurs i teraz sama szyję sukienki! Dowiedziałam się wszystkiego, czego potrzebowałam. :)
Tymoteusz
Tymoteusz
5.0
07.01.2020
Wysoka jakość materiałów, piękny wygląd, stosunkowo niska cena... czego chcieć więcej?
Kamelia
Kamelia
5.0
09.11.2019
Ostatnio byłam na bankiecie i ubrałam jeden z kombinezonów od tego producenta... zwróciłam uwagę wszystkich obecnych!
Emanuela
Emanuela
5.0
07.09.2019
Nie dość, że piękne, to jeszcze z materiałów dobrej jakości! Polecam ubrania tej firmy. :)
Baśka
Baśka
5.0
24.07.2019
Sukienki na każdą okazję! Polecam.
Tagi