Budujemy domy od podstaw
Budujemy domy od podstaw, Igor Siniecki Usługi Ogólnobudowlane, Mieroszów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8861257704
REGON: 382009901
Rok założenia:
2019

O firmie

Nasze przedsiębiorstwo ma siedzibę w Mieroszowie, w województwie dolnośląskim. Właścicielem jest Igor Siniecki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Przedmiotem działalności firmy Igora Sinieckiego są usługi budowlane. Specjalizujemy się w budowie domów od podstaw w stanie surowym otwartym. Wykonujemy fasady oraz ocieplenia budynków. Zajmujemy się renowacją starych zabytkowych budynków. W ramach tego burzymy stare ściany i wznosimy nowe. Prowadzimy współpracę z firmą, która zajmuje się stawianiem dachów.

W zakres naszej oferty wchodzą również:
  • elewacje
  • elewacje z klinkieru
  • murowanie cegłą
  • murowanie ścian nośnych
  • malowanie klatek schodowych
  • murowanie fasad z klinkieru
  • ocieplenia fasad
  • ocieplenia budynków
  • renowacja budynków zabytkowych
Usługi świadczymy na terenie województwa dolnośląskiego. Ofertę kierujemy do firm, jak i klientów indywidualnych. Wystawiamy faktury.

Gwarantujemy najwyższą jakość prac. W naszej firmie zatrudniamy fachowców. Pracownicy posiadają ogromne umiejętności i wieloletnie doświadczenie w branży. Charakteryzują się sumiennością i odpowiedzialnym podejściem od powierzonych obowiązków.

Zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Igora Sinieckiego.

Artykuły

Malowanie elewacji - na czym polega?
Malowanie elewacji - na czym polega?
Malowanie elewacji to jedna z prostszych czynności, która może dać naszej nieruchomości drugie życie. Sprawdź, o co w tym chodzi i jak się za to zabrać!

Wideo

Kontakt

Kontakt Igor Siniecki Usługi Ogólnobudowlane

Igor Siniecki Usługi Ogólnobudowlane, Mieroszów

Opinie (3)

Opinie o firmie Igor Siniecki Usługi Ogólnobudowlane

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Arkadiusz
Arkadiusz
5.0
26.01.2020
Zajęli się renowacją zabytkowego budynku. To co zobaczyłem po wykonaniu prac przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Wielkie brawa dla nich!
Ernest
Ernest
5.0
22.11.2019
Jeżeli szukasz solidnej firmy budowlanej, możesz już przestać :) przedsiębiorstwo Igora Sinieckiego to najlepsze rozwiązanie. Oni będą wiedzieć jak Ci pomóc!
Mariusz
Mariusz
5.0
24.09.2019
Chciałem pochwalić pracowników firmy pana Igora. To specjaliści. Przykładają się do pracy i działają sumiennie. To mi się podoba. W dzisiejszych czasach coraz trudniej o takcih fachowców.