Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6443422140
REGON: 24114372100000
KRS: 0000325882
Rok założenia:
2009
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Ideum Przybylscy znajduje się w Poznaniu. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w kompleksowej obsłudze handlu z krajami azjatyckimi, ze szczególnym uwzględnieniem Chin. Rozpoczęło działalność w 2009 roku i przez prawie dekadę obecności na rynku zdobyło zaufanie wielu polskich przedsiębiorców.

Oferta

Import i eksport towarów to podstawa handlu. W dzisiejszych czasach szczególnym zainteresowaniem przedsiębiorców cieszą się rynki azjatyckie, w tym największy z nich - chiński. Lokalna specyfika i odległość dzieląca Chiny od Polski sprawia, że kontakty handlowe mogą wiązać się z ryzykiem, dlatego najlepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów ze spółki Ideum Przybylscy. Doświadczeni pracownicy firmy od lat zajmują się zagadnieniami importu z Chin, Indii i Wietnamu oraz eksportowaniem wyprodukowanych w Polsce towarów, w tym żywności do Azji. Firma zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i kompleksową obsługę. Dotyczy ona przede wszystkim pośrednictwa importowego w ramach którego klienci mogą liczyć na znalezienie najlepszych dostawców, zaprezentowanie próbek ich towarów, a także uzgodnienie wszystkich warunków produkcji i nadzorowanie jej przez firmowego przedstawiciela. Uzupełnieniem oferty w tym zakresie jest obsługa logistyczna i przygotowywanie dokumentów wymaganych przez polskie władze.

Pozostała oferta Ideum Przybylscy to:
  • sporządzanie listy potencjalnych dostawców
  • sprawdzanie chińskiego dostawcy
  • kontrola jakości towaru
W przypadku sprawdzania dostawcy przedstawiciel firmy odwiedza fabrykę, sprawdza dokumenty i sporządza dokumentację fotograficzną oraz pisemny raport. Pomoc dla przedsiębiorców często dotyczy obsługi importu maszyn rolniczych.

Spółka oferuje również organizowanie wyjazdów na targi branżowe w Chinach. Klienci mogą liczyć na zarezerwowanie biletów, pomoc w formalnościach wizowych oraz wykupienie miejsca w hotelu. Ponadto przedsiębiorcy objęcie są opieką tłumaczy języka angielskiego i chińskiego.

Więcej informacji dotyczących działalności spółki Ideum Przybylscy, w tym aktualny kalendarz targów branżowych zaplanowanych w Chinach znajdą Państwo na stronie internetowej. Kontakt z firmą jest możliwy mailowo, za pośrednictwem specjalnego formularza ze strony internetowej oraz zadzwonieniu pod podane numeru telefonu.

Kontakt

Kontakt Ideum Przybylscy sp.j.

Ideum Przybylscy sp.j., Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Ideum Przybylscy sp.j.