Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7132977793
REGON: 362130268
Rok założenia:
2015

Polecane oferty

Świadczymy kompleksowe usługi budowlane. W naszym przedsiębiorstwie pracują specjaliści. Zatrudnian...
Nasz dynamiczny rozwój zawdzięczamy rzetelnej, kompleksowej i indywidualnej obsłudze klienta. Zajmu...
Prowadzimy firmę budowlaną, zajmującą się remontami oraz renowacjami wnętrz - zarówno jeśli chodzi ...
Pomimo niedługiej obecności na rynku doświadczenie naszych pracowników oraz wiedza i umiejętności p...

O firmie

I.M.A. Budownictwo to firma, którą zarządza Iga Natoniewska. Naszą siedzibą jest Lublin. Na rynku działamy od 2015 roku oferując profesjonalne usługi budowlane. Zapraszamy na naszą stronę internetową i zachęcamy do poznania szczegółów w ofercie.

Oferta

Kompleksowe i szeroko zakrojone prace budowlane to nasza specjalność. I.M.A. Budownictwo stawia na poziom swoich usług. Profesjonalizm i jakość są dla nas bardzo ważne i dzięki temu cały czas zyskujemy zaufanych Klientów.

Chociaż mamy krótki staż to działamy prężnie i rozwijamy się według najlepszych wzorców. Podejmujemy się obsługi Klientów z całego województwa lubelskiego. Naszą specjalnością jest budownictwo kubaturowe. W jego zakresie budujemy domki jednorodzinne, bloki mieszkalne, jak również obiekty przemysłowe. Szczegółowo nasza oferta to:
  • budownictwo kubaturowe,
  • budownictwo wielorodzinne (bloki mieszkalne),
  • budowa domków jednorodzinnych,
  • budowa obiektów przemysłowych,
  • nadzór nad inwestycjami,
  • generalne wykonawstwo,
  • kierowanie robotami budowlanymi.
Powierzenie nam nadzoru nad procesem inwestycyjnym daje Państwu pewność, że wszystko zostanie załatwione sprawnie, bezpiecznie i zgodnie z planem, monitorujemy bowiem terminowość prac i pilnujemy przestrzegania zasad prawa budowlanego przez wykonawców. Działamy jako generalny wykonawca oraz wykonawca usług budowlanych. W przypadku obiektów przemysłowych podejmujemy się również budowy hal produkcyjnych w konstrukcji żelbetowej oraz stalowej.

Podejmowaliśmy już współpracę z wieloma firmami w kwestii budownictwa kubaturowego, zyskując pozytywne opinie. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi, a także z firmami developerskimi i Klientami biznesowymi. Zawsze stawiamy na doskonałą organizację pracy. Zatrudniamy doświadczonych pracowników o dużych umiejętnościach i wiedzy. Niezmiernie ważne jest dla nas zapewnienie im bezpieczeństwa. Uczciwie i rzetelnie wywiązujemy się z powierzonych nam zadań, dbamy o terminowość prac, a zlecenia traktujemy z pełnym zaangażowaniem. Jesteśmy fachowcami, którzy doskonale znają branżę i własną pracę.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Kontakt

Kontakt I.M.A. Budownictwo Iga Natoniewska

I.M.A. Budownictwo Iga Natoniewska, Lublin

Opinie (0)

Opinie o firmie I.M.A. Budownictwo Iga Natoniewska