Obniżanie poziomu wód gruntowych
Obniżanie poziomu wód gruntowych, Hydrogeostudio Paczuski Sulkowski Sp.j., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5213613172
REGON: 14332951600000
KRS: 0000392599
Rok założenia:
2011

O firmie

Hydrogeologia i geotechnika to główne profile działalności naszej firmy Hydro Geo Studio. Zajmujemy się między innymi odwadnianiem wykopów oraz obniżaniem poziomu wód gruntowych. Znaleźć nas można w Warszawie.

Oferta

Odwadnianie terenów i wykopów to jeden z kluczowych etapów każdej inwestycji budowlanej. Prawidłowo zaprojektowany system odwodnienia zapewnia stabilność podłoża, bezpieczeństwo konstrukcji i możliwość prowadzenia robót w warunkach kontrolowanego poziomu wód gruntowych. Jako zespół specjalistów z uprawnieniami geologicznymi i hydrogeologicznymi realizujemy kompleksowe usługi w tym zakresie, od projektu po wykonanie.

Zajmujemy się odwadnianiem obiektów kubaturowych (budynków, hal przemysłowych) oraz obiektów liniowych, takich jak drogi, koleje i tunele. Projektujemy i wykonujemy:
  • instalacje igłofiltrowe,
  • instalacje odwodnienia powierzchniowego,
  • studnie depresyjne,
  • studnie chłonne.
Każdy projekt odwodnienia opracowujemy z uwzględnieniem lokalnych warunków gruntowo-wodnych oraz technologii realizacji inwestycji.

Nasze uprawnienia obejmują wykonywanie i nadzorowanie prac geologicznych, ustalanie warunków geologiczno-inżynierskich, a także analizę warunków osadzania obiektów budowlanych. Wykonujemy również opracowania dotyczące zagospodarowania przestrzennego, warunków hydrogeologicznych odwodnień budowlanych i projektowania inwestycji mogących wpływać na wody podziemne.

Realizujemy projekty zarówno dla inwestycji przemysłowych, jak i komunalnych, rolniczych czy drogowych. Nasze doświadczenie pozwala nam skutecznie dobierać metody obniżania poziomu wód gruntowych oraz okresowego odwodnienia, zgodnie z obowiązującymi normami i dokumentacją geologiczną.

Zapraszamy do współpracy.

Marki i specjalizacje

z www klienta

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Hydrogeostudio Paczuski Sulkowski Sp.j.

Hydrogeostudio Paczuski Sulkowski Sp.j., Warszawa

Opinie

Opinie o firmie

Średnia ocen

5.0
3 opinie
Opinie w Google

5.0/5

3 opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w Serwisie opinie Użytkowników oraz zamieszczone przez WeNet w Serwisie opinie opublikowane w Portalach Zewnętrznych pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wynikającą z poniższych opinii.

Opinie użytkowników

Andrzej Wrochna
Andrzej Wrochna
Opinia z Google
5.0
30.04.2025
deX Official
deX Official
Opinia z Google
5.0
09.04.2022
Waldemar Firlik
Waldemar Firlik
Opinia z Google
5.0
19.12.2021