Hurtowa i detaliczna sprzedaż materiałów budowlanych i wykończeniowych
Hurtowa i detaliczna sprzedaż materiałów budowlanych i wykończeniowych, Hurtownia Budowlana Kowalski, Oława

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9120005950
REGON: 932056683

O firmie

Firma budowlano-projektowa Kowalski-System znajduje się w Oławie, w województwie dolnośląskim. Działalność rozpoczęła w 1999 roku. Poza wykonywaniem precyzyjnych projektów zajmuje się również świadczeniem usług z zakresu budowy ''pod klucz'' oraz sprzedażą materiałów budowlanych wysokiej jakości. Przedsiębiorstwo zarządzane jest przez Tadeusza Kowalskiego.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Hurtownia materiałów i artykułów budowlanych Kowalski-System wyspecjalizowała się również w sprzedaży detalicznej. Z myślą o oczekiwaniach najbardziej wymagających klientów firma przygotowała szeroki asortyment, pełen artykułów pochodzących od renomowanych producentów. Wszystkie są dobrej jakości i dostępne w konkurencyjnych cenach.

Hurtownia Kowalski-System oferuje:
  • wapno
  • cegły
  • pustaki
  • tapety
  • dachówki
  • materiały ociepleniowe
  • zewnętrzne i wewnętrzne tynki strukturalne
  • zaprawy murarskie
  • artykuły wykończenia wnętrz
  • farby olejne i farby akrylowe
Ponadto sprzedawane są pędzle oraz wałki malarskie, ale produkty te jednak nie wyczerpują firmowego asortymentu. W sklepie budowlanym prowadzona jest sprzedaż blacho-dachówki, waty szklanej oraz styropianu. Oferowane są kleje do styropianu, silikony i zaprawy budowlane. Klientom proponowane są również panele podłogowe i zewnętrzne, a także artykuły dekoracji wnętrz i beton komórkowy. Ten ostatni sprzedawany jest pod postacią bloczków, płytek, nadproży i systemów stropowych.

Ofertę firmy uzupełniają prace projektowe i usługi budowlane. Przedsiębiorstwo wznosi całe budynki, wykonuje zadaszenia i instaluje systemy sanitarne. Jest także w stanie zrealizować prace ziemne. Wykopy pod fundamenty i instalacje to zaledwie część z wykonywanych usług.

Wszystkie osoby zainteresowane zakupem artykułów budowlanych dobrej jakości zachęcane są do poznania szczegółów działalności hurtowni. Pracownicy firmy pozostają do Państwa dyspozycji pod podanym numerem telefonu oraz adresem e-mail. Więcej informacji można także uzyskać na stronie internetowej.


Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Hurtownia Budowlana Kowalski

Hurtownia Budowlana Kowalski, Oława

Opinie (1)

Opinie o firmie Hurtownia Budowlana Kowalski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Maciej
Maciej
5.0
28.05.2019
Cieszę się, że trafiłem na ofertę Kowalski-System. Mają duży wybór materiałów budowlanych oraz oferują ich transport. Czego chcieć więcej?