Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 18:00
Wt.
08:00 - 18:00
Śr.
08:00 - 18:00
Cz.
08:00 - 18:00
Pt.
08:00 - 18:00
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8510301851
REGON: 810508912
Rok założenia:
1991

O firmie

Nasza hurtownia artykułów metalowych znajduje się w Szczecinie. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży wyposażenia łazienek i artykułów metalowych. Na rynku działamy nieprzerwanie już od 1991 roku. Firma zarządzana przez Henryka Karolewskiego.

Oferta

W czym się specjalizujemy?

Specjalizujemy się w sprzedaży markowych towarów do wyposażenia łazienek oraz narzędzi i artykułów instalacyjno-metalowych. W naszej ofercie mamy także chemię i zaprawy renomowanych producentów. Handlujemy farbami i lakierami wysokiej jakości. Współpracujemy z firmami, instalatorami, wykonawcami oraz klientami detalicznymi. Asortyment przedsiębiorstwa obejmuje ponadto duży wybór ceramiki łazienkowej i kształtek ocynkowanych, zarówno czarnych, jak i mosiężnych oraz miedzianych szybkozaciskowych.

Co jeszcze znajduje się w hurtowni Henryka Karolewskiego w Szczecinie?

W ofercie hurtowni Henryka Karolewskiego znajdują się jeszcze takie produkty, jak:

  • rurki ocynkowane gwintowane w odcinkach
  • rurki czarne gwintowane w odcinkach
  • rury kanalizacyjne
  • obejmy naprawcze
  • wężyki w oplocie stalowym
  • zaprawy
  • grunty
  • piany dekarskie
  • uszczelniacze dekarskie
Ponadto dysponujemy emulsjami wielu rodzajów, w tym rozwiązaniami akrylowymi, lateksowymi, olejnymi i alkidowymi, a także klejami montażowymi oraz przeznaczonymi do płytek.

Co stanowi uzupełnienie oferty hurtowni?

Uzupełnienie oferty hurtowni stanowi armatura do instalacji wodnych, wentylatory i kratki wentylacyjne oraz artykuły metalowe. Można wśród nich wyróżnić gwoździe, nakrętki, pręty, kołki i śruby. Klienci zakupią w hurtowni także artykuły elektryczne takie jak przewody, bezpieczniki i złączki oraz artykuły BHP. Są to między innymi rękawice, ubrania i gogle.

Zakupią Państwo u nas różnorodne zamki i zamknięcia oraz elektronarzędzia i narzędzia. Młotki, piły, wiertarki, spawarki i siekiery to zaledwie część dostępnych produktów. Prowadzimy sklep internetowy w którym można je nabyć. Zapraszamy na stronę internetową hurtowni Henryka Karolewskiego oraz do kontaktu telefonicznego.

Wideo

Kontakt

Kontakt Hurtownia art. metalowych Henryk Karolewski

Hurtownia art. metalowych Henryk Karolewski, Szczecin

Opinie (2)

Opinie o firmie Hurtownia art. metalowych Henryk Karolewski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Sawiss
Sawiss
5.0
30.05.2020
Duży wybór towarów, mega asortyment farb w sprayu, zamków, wkładek i kłódek tylu chyba nigdzie w Szczecinie nie spotkałem.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
27.02.2013
bardzo serdecznie polecam współpracę z tym sklepem internetowym, współpracuję z nimi od kilku miesięcy i jestem zadowolony z naszej współpracy, zamówienia realizowane są błyskawicznie, towar porządny, warto