Hurtowa sprzedaż sprzętu pszczelarskiego
Hurtowa sprzedaż sprzętu pszczelarskiego, Hurt-Mot. PHPU, Pabianice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7311081211
REGON: 472398215
Dodatkowe kontakty:

42 226 22 01

Rok założenia:
2000
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Przedsiębiorstwo handlowo-produkcyjno-usługowe Hurt-Mot zlokalizowane jest w Pabianicach, na terenie województwa łódzkiego. Osobą zarządzającą i odpowiedzialną jest Mirosława Chmurska. Firma została założona w 2000 roku i obsługuje klientów prywatnych oraz podmioty gospodarcze.

Oferta

Od osiemnastu lat działamy na polskim rynku. Przez ten czas zdobyliśmy cenne doświadczenie oraz wielu zadowolonych Klientów. Specjalizujemy się w sprzedaży sprzętu pszczelarskiego. Posiadamy materiały wysokie jakości, które sprawdzą się w każdej pasiece. Klientom polecamy produkty, które powstały z materiałów wytrzymałych, wysokiej jakości, w tym ze stali kwasoodpornej.

Głównym profilem firmy jest sprzedaż uli oraz wszelkich elementów do nich przeznaczonych.
W szczególności naszym Klientom oferujemy takie produkty jak:
  • etykiety,
  • nakrętki,
  • pudełka,
  • torby ozdobne,
  • formy i knoty do świec,
  • kosmetyki,
  • kraty odgrodowe.
Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo literaturę pszczelarską, miodarki, miód i mleczko pszczele, misie dekoracyjne oraz odlewy z brązu. Szczególnie polecamy odzież pszczelarską, płyty DVD, podkarmiaczki oraz różnego rodzaju pokarmy dla pszczół.

Dzięki naszym produktom możemy zagwarantować łatwiejsze zarządzanie i prace prowadzone na terenie pasieki. Pracownicy zatrudnieni w naszej firmie to osoby doświadczone i wykwalifikowane. Posiadamy sprzęt, który sprawdzi się zarówno w małej, jak i większej pasiece.


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kontakt

Kontakt Hurt-Mot. PHPU

Hurt-Mot. PHPU, Pabianice

Opinie (0)

Opinie o firmie Hurt-Mot. PHPU