Wyroby ze skóry naturalnej
Wyroby ze skóry naturalnej, Huetter Producent galanterii dla myśliwych i strzelców sportowych, torebek damskich, Tarnów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8730000270
REGON: 850004132
Dodatkowe kontakty:

14 621 26 64

Rok założenia:
1990

O firmie

Siedziba firmy Huetter znajduje się w Tarnowie, na terenie województwa małopolskiego. Specjalizujemy się w produkcji galanterii dla myśliwych i strzelców sportowych. Działalność w branży rozpoczęliśmy ponad dwadzieścia lat temu, a dokładnie w 1989 roku. Dzięki zdobytemu doświadczeniu zawodowemu jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania naszych klientów. Właścicielem firmy jest Marek Huetter.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Huetter jest produkcja oraz sprzedaż wyrobów skórzanych. Są to artykuły wytrzymałe, funkcjonalne i bardzo estetyczne. Możemy Państwu zaproponować szeroki wybór wyposażenia dla strzelców sportowych, na przykład futerały oraz specjalistyczne pasy strzeleckie, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Oferujemy również wyposażenie dla łuczników, a dokładnie futerały, kołczany i ochraniacze, a także wyposażenia dla wojska, policji i agencji ochrony. Produkty tego typu to torby, pasy oraz kabury.

W asortymencie naszej firmy znaleźć można rozmaite akcesoria myśliwskie, w tym paski, etui, walizki, futerały, torby oraz plecaki i pasy na amunicję i broń. Dostępne są również lunety i szafki pancerne przeznaczone do z bezpiecznego i zgodnego z prawem przechowywania broni palnej. Nie brakuje ubrań dla strzelców i myśliwych. Na ubiór składają się spodnie, kalosze, rękawice, czapki, bielizna i torby. Wszystkie wzbogacono o kamuflaż. Z naszej oferty korzystają ponadto lekarze i osoby pracujące przy pomocy specjalistycznych narzędzi. Posiadamy torby lekarskie i kufry na narzędzia.

Artykuły skórzane sprzedawane przez naszą firmę to także humidory, czyli kasetki na cygara. Oferujemy specjalne oprawy na książki i etui na dyplomy. Prowadzimy sprzedaż pasów ortopedycznych oraz klasycznej galanterii skórzanej, między innymi torebek, saszetek, teczek, portfeli i pasków do spodni. Uzupełnienie naszej oferty stanowią materiały i gadżety reklamowe, takie jak etui, breloczki, specjalne oprawy skórzane, teczki, kasetki na karty do gry, itp.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów i konkurencyjne ceny, dzięki czemu otrzymaliśmy tytuł Lidera Rynku. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej na której można zamówić wyjątkowe wyroby Huetter.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Huetter Producent galanterii dla myśliwych i strzelców sportowych, torebek damskich

Huetter Producent galanterii dla myśliwych i strzelców sportowych, torebek damskich, Tarnów

Opinie (0)

Opinie o firmie Huetter Producent galanterii dla myśliwych i strzelców sportowych, torebek damskich