Producent oczyszczalni ścieków i instalacji przemysłowych
Producent oczyszczalni ścieków i instalacji przemysłowych , Hubeny, Kiełpino

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5842553587
REGON: 220138952
Rok założenia:
2011

O firmie

Hubeny to firma z Kiełpina, w województwie pomorskim. Zajmuje się produkcją instalacji przemysłowych i przeznaczonych do oczyszczania płynnych nieczystości. Działa od wielu lat, a jej właścicielem jest Gaweł Hubeny.

Oferta

Gospodarka wodno-ściekowa to zagadnienie, którym Hubeny zajmuje się na co dzień. Przedsiębiorstwo projektuje instalacje i pojedyncze konstrukcje, produkuje je i następnie montuje. Realizuje zlecenia dla podmiotów gospodarczych takich jak zakłady produkcyjne, a także dla gmin. Poza tworzeniem od podstaw oferuje też modernizowanie starszych systemów i ich remontowanie. Wszystkie prace wykonywane są z należytą dokładnością, w ustalonym terminie i w konkurencyjnych cenach. Produkcja konstrukcji i instalacji odbywa się za pomocą takich usług jak spawanie, toczenie, gięcie, frezowanie, a także piaskowanie i zgrzewanie rur z tworzyw sztucznych. Wykonywane jest też cięcie różnych materiałów za pomocą lasera oraz noża wodnego.

Hubeny oferuje kompleksowe wykonawstwo instalacji sanitarnych, gazowych, chemicznych, a także grzewczych. Specjalizuje się w ogrzewaniu hal przemysłowych, kościołów i budynków sportowych. Zajmuje się też budową przemysłowych i komunalnych oczyszczalni ścieków. Poza samymi oczyszczalniami oferuje osadniki, przepompownie ścieków, separatory oleju i wszystkie stalowe konstrukcje wchodzące w skład systemu oczyszczalnia ścieków. Można do nich zaliczyć:
  • pokrywy,
  • włazy,
  • prowadnice do pomp,
  • prowadnice do mieszadeł,
  • zastawki kanałowe,
  • zastawki naścienne,
  • żurawie,
  • kraty ze stali nierdzewnej,
  • schody ze stali nierdzewnej,
  • balustrady ze stali nierdzewnej.
Hubeny produkuje i montuje również pomosty technologiczne, drabiny, kominki wentylacyjne, rurociągi wraz z podporami, a także deflektory. Wykonywane są również elementy złączne do rur, korki stalowe i przejścia szczelne.

Dodatkowe informacje o ofercie Hubeny znajdują się na stronie internetowej. Z firmą można się kontaktować telefonicznie i e-mailowo.

Kontakt

Kontakt Hubeny

Hubeny, Kiełpino

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Hubeny


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.