Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6571366542
Rok założenia:
2007

Polecane oferty

Koszalin, Niepodległości 44 lok. 48, gab. 39
Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi na dogłębne zapoznanie się z budową ludzkiej jamy ustnej. Te...
Codzienne mycie zębów jest bardzo ważne w profilaktyce zdrowotnej, ale nie może zastąpić regularnyc...
Kołobrzeg, 4 Dywizji Wojska Polskiego 6c
Świadczymy usługi w zakresie profilaktyki stomatologicznej, stomatologii dziecięcej, stomatologii e...
Ponieważ prowadzę działalność od ponad 25 lat, nauczyłem się indywidualnego podejścia do każdego pa...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej firmy "Hryniewicz Monika, lek. stomatolog. Gabinet" w rejestrze gospodarczym to: 6571366542.

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Białogard w województwie zachodniopomorskim. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2007 roku. Przedsiębiorstwo znajduje się na Komedy 7. Kod pocztowy do korespondencji to: 78-200 Białogard. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 54.0114684N, 16.0053151E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: monikahryniewicz@poczta.onet.pl. Branża, w której specjalizuje się firma "Hryniewicz Monika, lek. stomatolog. Gabinet" to Stomatolodzy.

Gabinet stomatologiczny oferuje pełen zakres usług dentystycznych mających na celu pozbycie się wszelkich problemów z zębami. W zakresie usług gabinetu dentystycznego jest w szczególności: leczenie próchnicy zębów, zapobieganie chorobom zębów i dziąseł, odbudowa zębów, leczenie kanałowe, leczenie chorób dziąseł, leczenie dzieci.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 94 719 10 36 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Hryniewicz Monika, lek. stomatolog. Gabinet

Hryniewicz Monika, lek. stomatolog. Gabinet, Białogard

Opinie (0)

Opinie o firmie Hryniewicz Monika, lek. stomatolog. Gabinet