Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7790020695
REGON: 631525688
KRS: 0000104824
Rok założenia:
1992

O firmie

Bramy, ogrodzenia i kraty, Hörmann-Polska sp. z o.o., Komorniki Prowadzony przez nas polski oddział znanej i renomowanej niemieckiej firmy Hörmann mieści się w Komornikach, w powiecie poznańskim, w województwie wielkopolskim. Działamy jako przedstawiciel największego w Europie producenta drzwi i bram. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na najwyższą jakość świadczonych usług.

Oferta

Hörmann jest to firma, która przez lata pracy wyspecjalizowała się w produkcji bram najwyższej jakości. Na terenie całej Europy znajduje się aż 27 zakładów produkcyjnych tego przedsiębiorstwa. W związku z powyższym dużym wyróżnieniem dla naszej firmy jest móc zaoferować Państwu tak solidnie wykonane bramy i ogrodzenia. W ofercie przedsiębiorstwa znajdą Państwo duży wybór:
 • bram garażowych
 • bram przemysłowych
 • drzwi bocznych
 • drzwi wejściowych
 • napędów zarówno do bram garażowych, jak i wjazdowych
 • urządzeń z zakresu techniki przeładunku
 • ościeżnic
Klientom zapewniamy kompleksową obsługę oraz fachowe doradztwo przy wyborze odpowiednich do Państwa potrzeb bram segmentowych i uchylnych, a także rolowanych bądź bocznych. Dodatkowo możemy Państwu zaproponować zakup nowoczesnych bram montowanych w garażach zbiorczych.

Wszystkie oferowane przez nas produkty są funkcjonalne i solidnie wykonane. W procesie produkcji firma Hörmann wykorzystuje najwyższej jakości materiały, dzięki czemu bramy i ogrodzenia są bardzo trwałe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferujemy bogaty asortyment bram segmentowych, które dopasowujemy do każdego miejsca niezależnie od wielkości i kształtu otworu. Nasi Klienci mają możliwość aranżacji bramy według własnego uznania. Oczywiście w ofercie firmy znajdą Państwo również bramy, w których wykorzystano klasyczne rozwiązania jak przetłoczenia, stylowe kasetony lub dekorację z litego drewna.

Dbając o naszych Klientów, dbamy również o ich bezpieczeństwo, dlatego też w bramach produkcji Hörmann są montowane elastyczne nakładki ochronne. Znajdują się one na ramionach dźwigni. Dodatkowo między płytą główną bramy, a ramą instalujemy elastyczne listwy wykonane z tworzywa sztucznego. Pozwala to znacznie ograniczyć niebezpieczeństwo przytrzaśnięcia,a nawet zgniecenia pleców. Ponadto bramy są specjalnie wzmacniane sprężynami, które są doskonałym zabezpieczeniem przed odpadnięciem. Niewątpliwym atutem oferowanych przez nas bram jest ich wygodne użytkowanie, które zapewniają, między innymi systemy mocowań i amortyzacji.

Nieustannie się rozwijamy i poszerzamy katalog dostępnych w naszej firmie produktów. Obecnie znajdą Państwo u nas duży wybór:
 • ramp przeładunkowych
 • uszczelnień do bram
 • domków przeładunkowych
 • systemów sterowania
Przez lata obecności na rynku zaufało nam już wielu Klientów. Nie zwlekaj, dołącz do tego grona, a w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Hörmann-Polska sp. z o.o.

Hörmann-Polska sp. z o.o., Komorniki

Opinie (0)

Opinie o firmie Hörmann-Polska sp. z o.o.