Osteopatia, terapia manualna, masaże
Osteopatia, terapia manualna, masaże, Holistic Manual Therapy Janusz Tympalski, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9511801332
REGON: 146662216
Rok założenia:
2019
Branża:

O firmie

Nazywam się Janusz Tympalski i prowadzę swoją firmę Holistic Manual Therapy. Siedziba działalności lokalizuje się w Warszawie.

Oferta

Jestem fizjoterapeutą, dyplomowanym Terapeutą Manualnym, Osteopatą, Coachem i Trenerem NLP. Zajmuję się leczeniem schorzeń poprzez dotyk, rehabilitację. Praktykuję swój zawód już od prawie 20 lat. Posiadam odpowiednie wykształcenie, ukończyłem kursy i szkolenia.

Zależy mi na tym, aby Pacjent nie uzależniał się od mojej pomocy i stawał się samodzielny. Zadaje zadania do zrealizowania w domu, dzięki czemu Klienci stopniowo mogą sami wziąć zdrowie w swoje ręce.

Pomagam przy bólach lędźwiowego odcinka kręgosłupa, klatki piersiowej i żeber, karku. Pomagam też przy problemach z trawieniem, mrowieniu kończyn górnych, bólach głowy, nadmiernym napięciu, wypuklinach kręgowych itp.

Wykonuję usługi takie jak:
  • terapia manualna u pacjenta w domu,
  • masaż Lomi Lomi,
  • masaż sportowy w domu pacjenta,
  • masaż relaksacyjny i nauka relaksu,
  • indywidualne ćwiczenia sensomotoryczne.
Uzupełnieniem jest równoległa praca z podświadomością oraz sferą emocjonalną.
Tworzę indywidualne relacje z Pacjentami, staram się ich poznać, zrozumieć.

Wykonuję manualne zabiegi, ale też korzystam z narzędzi, które pomagają redukować napięcie. Są to elementy metod radykalnego wybaczania, pracy nad poczuciem własnej wartości czy ustawień systemowych, hipnozy, pracy ze snami, nowej medycyny germańskiej, biologiki, medytacji itp.

Zapraszam do współpracy.

Artykuły

Zalety osteopatii - sprawdzonej metody walki z bólem pleców
Zalety osteopatii - sprawdzonej metody walki z bólem pleców
Siedzący tryb życia jest przyczyną większości dolegliwości związanych z zaburzeniami układu kostno-stawowego pleców. Zobacz, jak skutecznie pokonać ból pleców?

Wideo

Kontakt

Kontakt Holistic Manual Therapy Janusz Tympalski

Holistic Manual Therapy Janusz Tympalski, Warszawa

Opinie (2)

Opinie o firmie Holistic Manual Therapy Janusz Tympalski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Grzegorz R
Grzegorz R
5.0
09.10.2019
Gorąco polecam , fachowiec od bardzo trudnych przypadków w moim przypadku podjął się rehabilitacji kręgosłupa gdzie inni rehabilitanci po kilku zabiegach poddawali się i obecnie w wyniku zabiegów i ćwiczeń prowadzonych przez Pana Janusza następuje poprawa mojego stanu zdrowia
Edyta
Edyta
5.0
27.09.2019
Świetny fizjoterapeuta, ból kręgosłupa przeszkadzał mi w najprostszych czynnościach. Dzięki panu Tympalskiemu wróciłam do zdrowia.