Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Prowadzimy zakład przetwórstwa mięsnego Herold w Zblewie, w którym wytwarzamy dla Państwa wyjątkowe...
Od 26 lat zajmujemy się hurtową sprzedażą mięsa. Przez ten czas poznaliśmy Państwa oczekiwania, a t...
Wyraźny smak mięsa, idealnie dobrane przyprawy takie jak majeranek, pieprz, czosnek czy ziele angie...
Nasza firma oferuje szeroki asortyment mięsa, wędlin i drobiu, zawierający ponad 1500 pozycji, pona...

O firmie

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Gdynia w województwie pomorskim. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Konwaliowa 16. Korespondencyjny kod pocztowy to: 81-651 Gdynia. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 54.49809N, 18.51149E. "Holender Brygida, Jan. Zakład przetwórstwa mięsnego" to firma działająca w branży Producenci i hurtownie mięsne.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa.

Kontakt

Kontakt Holender Brygida, Jan. Zakład przetwórstwa mięsnego

Holender Brygida, Jan. Zakład przetwórstwa mięsnego, Gdynia

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Holender Brygida, Jan. Zakład przetwórstwa mięsnego


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.