Fachowe usługi grawerowania laserowego
Fachowe usługi grawerowania laserowego, Hieronim Niewadzisz Usługi ślusarskie i grawerowanie, Bełchatów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 18:00
Wt.
09:00 - 18:00
Śr.
09:00 - 18:00
Cz.
09:00 - 18:00
Pt.
09:00 - 18:00
Sb.
09:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7691030101
REGON: 004709379
Rok założenia:
1997
Branża:

O firmie

Siedziba naszego zakładu znajduje się w Bełchatowie, w województwie łódzkim. Od 1990 roku działa nasza rodzinna firma Grawer Studio. Osobą decyzyjną w firmie jest Hieronim Niewadzisz. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie grawerowania oraz usług ślusarskich.

Oferta

Na rynku działamy od ponad dwudziestu pięciu lat. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie oraz sporą grupę zadowolonych Klientów. Głównym profilem działalności naszego zakładu jest świadczenie kompleksowych i profesjonalnych usług w zakresie grawerowania oraz cięcia laserowego w różnego rodzaju przedmiotach.

Grawer wykonujemy na takich przedmiotach jak:
  • długopisy,
  • pióra,
  • kieliszki,
  • puchary,
  • trofea.
Wykonujemy również napisy na gadżetach reklamowych. Zajmujemy się również znakowaniem i cięciem za pomocą lasera. Ponadto posiadamy frezarki CNC o obszarze roboczym 1000 x 1300 mm. Dzięki nim możliwa jest obróbka bardzo dużych powierzchni i różnych materiałów, w tym aluminium i mosiądzu, a nawet drewna oraz tworzyw sztucznych. Dodatkowo wykonujemy tabliczki znamieniowe oraz prowadzimy punkt dorabiania kluczy.

Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia realizując je zgodnie z życzeniem Klienta. Rzeczy z tak starannie wykonanym grawerem są idealnym prezentem oraz pamiątką, ale stanowią także reklamę, którą łatwo zapamiętać. Tak dokładne wykonanie napisów umożliwia nam nowoczesny sprzęt oraz wykorzystanie innowacyjnych metod grawerowania laserowego oraz komputerowego. Wszelkie prace wykonujemy rzetelnie i terminowo. Zapewniamy atrakcyjne ceny.


Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Kontakt

Kontakt Hieronim Niewadzisz Usługi ślusarskie i grawerowanie

Hieronim Niewadzisz Usługi ślusarskie i grawerowanie, Bełchatów

Opinie (0)

Opinie o firmie Hieronim Niewadzisz Usługi ślusarskie i grawerowanie