Usługi mechaniczne oraz fachowe naprawy
Usługi mechaniczne oraz fachowe naprawy, Hey-men sp. z o.o., Będzin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7352869924

O firmie

Przedsiębiorstwo Hey-men sp. z o.o. znajduje się w Będzinie, na terenie województwa śląskiego. Działalność rozpoczęliśmy w 1999 roku. Zajmujemy się diagnozowaniem pojazdów.

Oferta

Jako Hey-men prowadzimy stację diagnostyczną, która oferuje obsługę i naprawę różnego rodzaju pojazdów. Wykonujemy przeglądy okresowe pojazdów oraz przeglądy rejestracyjne. Posiadamy nowoczesny sprzęt, który pozwala nam przeprowadzać specjalistyczne przeglądy i diagnostykę komputerową. W razie potrzeby Klienta, podejmiemy się również drobnych napraw.

Usługi, jakie oferujemy w ramach mechaniki samochodowej, to naprawa zawieszeń, naprawa układów hamulcowych, naprawa układów wydechowych oraz wymiana oleju. Ponadto zajmujemy się elektromechaniką, a dokładniej rozrusznikami i alternatorami.

Posiadamy dwa warsztaty, dlatego zapewniamy, że badania techniczne pojazdów przeprowadzane są sprawnie i rzetelnie. Zatrudniani przez nas pracownicy posiadają doświadczenie w branży, dzięki czemu szybko określą rodzaj usterki w samochodzie. Oprócz tego zawsze chętnie pomogą i fachowo doradzą Państwu we wszystkich kwestiach związanych z wykonywaną pracą.

Chcąc poszerzyć naszą działalność, postanowiliśmy zająć się transportem międzynarodowym. Możemy Państwu zaoferować transport w atrakcyjnych cenach i gwarancję terminowości dowozu towaru. Do tej pory udało nam się współpracować z przedsiębiorstwami w kraju i za granicą.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z naszych usług.

Serdecznie zapraszamy.

Kontakt

Kontakt Hey-men sp. z o.o.

Hey-men sp. z o.o., Będzin

Opinie (1)

Opinie o firmie Hey-men sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Monika B.
Monika B.
5.0
23.10.2018
Pełen profesjonalizm szybko i na temat. 100% polecam