Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5311688159
Rok założenia:
2012
Branża:

Polecane oferty

Gołków, Zielona 9E
Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie projektów badawczych pozwala nam zwracać uwagę na istotn...
Sosnowiec, Żytnia 13
Zajmujemy się wprowadzaniem rynek nowoczesnych środków stomatologicznych. Oferujemy produkty przeba...
Wrocław, Gajowicka 96
Leki dostępne w Aptece Jantarowej to farmaceutyki na receptę i bez recepty. Są wśród nich lekarstwa...
Bielsko-Biała, Górska 158
Głównym profilem działalności jest odpowiedni dobór produktów farmaceutycznych. Apteka od wielu lat...

O firmie

Siedziba firmy Hexanova znajduje się w Łomiankach, w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo działa w branży farmaceutycznej i specjalizuje się w produkcji leków. Pojawiło się na rynku w 2012 roku i od tego czasu dostarcza środki farmaceutyczne przeznaczone do leczenia problemów intymnych i ran.

Oferta

Spółka Hexanova to firma zaangażowana w produkcję nowoczesnych rozwiązań medycznych i farmaceutycznych. Środki produkowane przez przedsiębiorstwo powstały w wyniku długotrwałych badań i są skierowane do pacjentów cierpiących z powodu ciężkich ran oraz problemów intymnych. Medykamenty dostarczane przez zakład wyróżniają się na tle konkurencji innowacyjną formułą i skutecznymi składnikami, które szybciej od innych przynoszą ulgę chorym. Wśród składników używanych do produkcji można między innymi wyróżnić jony srebra stosowane w środku medycznym Argotiab. Ten produkt dostępny w formie żelu i sprayu tworzy na skórze skuteczną barierę chroniącą przed drobnoustrojami. Ponadto przyspiesza leczenie ran z wysiękiem, odleżyn i stopy cukrzycowej. Inny środek leczniczy dostępny w ofercie Hexanova to Granudacyn, przeznaczony do czyszczenia, nawilżania i płukania ran oraz oparzeń, zarówno podczas zabiegów, jak i po ich zakończeniu.

Poza środkami przeznaczonymi do leczenia ran firma produkuje medykamenty służące do poprawy zdrowia intymnego. Można wśród nich wyróżnić:
  • globulki dopochwowe Hexagyn Duo
  • kapsułki dopochwowe Hexatiab
  • żel Hexatiab
Pierwszy ze środków zapobiega suchości miejsc intymnych i je nawilża oraz zapobiega infekcjom. Kapsułki i żel polecane są natomiast w procesie leczenia zmian poporodowych, grzybicy, opryszczki i innych problemów z miejscami intymnymi.

Inne środki produkowane przez zakład to suplementy diety dla mężczyzn starających się o potomstwo, środki antykoncepcyjne, a także żele wspomagające zajście w ciążę.

Uzupełnieniem firmowej oferty jest usługowe wytwarzanie wyrobów medycznych, suplementów diety oraz środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego.

Pełną ofertę spółki Hexanova znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Hexanova

Hexanova , Łomianki

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Słowa kluczowe

Opinie (11)

Opinie o firmie Hexanova

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Agnieszka
Agnieszka
5.0
14.01.2019
Przeszłam operację okolic intymnych, a rany mi bardzo doskwierały. Kupiłam polecony mi krem produkowany przez firmę Hexanova i problem szybko minął.
Jola
Jola
5.0
23.12.2018
Suchość pochwy bardzo przeszkadzała mi w życiu intymnym, dlatego postanowiłam znaleźć skuteczny środek i udało mi się zakupić żel Hexatiab. Działa szybko i jest skuteczny, dlatego poleca wszystkim paniom z tym samym problemem.
Wiolka
Wiolka
5.0
24.11.2018
Nie wiedziałam, czy mam infekcję bakteryjną, czy też grzybiczą, dlatego zakupiłam kapsułki dopochwowe Hexatiab i szybko pozbyłam się problemu.
Elka
Elka
5.0
08.10.2018
Wiele razy cierpiałam z powodu nietrzymania moczu. To duży problem, ponieważ nawet kichnięcie może się źle skończyć. Po wielu próbach skorzystałam z żelu Hexatiab i bardzo mi pomógł.
Renata
Renata
5.0
19.09.2018
Depiluję nogi różnym metodami, ale często wiąże się to z podrażnieniami. Na szczęście odkryłam krem Argotiab, który łagodzi podrażnienia po depilacji laserowej i woskowej.
Lena
Lena
5.0
09.08.2018
W zeszłe wakacje nabawiłam się opryszczki waginalnej. To uciążliwa dolegliwość, ale szybko znalazłam na nią lek. Żel Hexatiab pomógł mi szybko i skutecznie, dlatego go polecam.
Justyna
Justyna
5.0
28.07.2018
W moim wieku takie dolegliwości jak suchość pochwy są częste. Rozwiązanie tego problemu jest jednak proste. Stosuję Hexagyn Duo i czuję się komfortowo.
Agata
Agata
5.0
07.06.2018
Stosuję tabletki antykoncepcyjne i chwalę to sobie, ale spowodowały u mnie suchość okolic intymnych. Zastosowałam Hexagyn Duo i problem zniknął.
Malina
Malina
5.0
28.05.2018
Dopadła mnie niezwykle wstydliwa dolegliwość jaką są upławy. Na szczęście w aptece poradzono mi zastosowanie kapsułek Hexatiab i szybko się wyleczyłam. Serdecznie polecam.
Daria
Daria
5.0
15.04.2018
Po urodzeniu dziecka pozostały mi trudno gojące się rany. Przeszkadzało mi to bardzo, ale koleżanka poradziła mi zastosowanie kremu, który znalazłam na kobiecesprawy24.pl Zastosowałam go i od razu poczułam ulgę.
Elka
Elka
5.0
20.03.2018
Miałam poważny problem z suchością okolic intymnych. Uniemożliwiała ona normalne współżycie, dlatego szukałam skutecznego środka na taką dolegliwość. Znalazłam żel Hexatiab i teraz cieszę się z każdego dnia.