Produkty dla branży hutniczej
Produkty dla branży hutniczej , Hermex Przedsiębiorstwo obrotu surowcami wtórnymi, Blachownia

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5750000716
REGON: 0024768946
Dodatkowe kontakty:

34 320 50 11

Rok założenia:
1990

O firmie

Siedziba firmy Hermex znajduje się w Blachowni, w powiecie częstochowskim, w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo Adama Czecha zajmuje się skupem i przetwórstwem odpadów oraz produkcja materiałów na potrzeby hutnictwa. Ma duże doświadczenie, ponieważ działa od 1990 roku.

Oferta

Surowce wtórne to materiały, które można odzyskać w celu ponownego użycia. Firmą, która od lat zajmuje się tego typu działaniami jest Hermex. Przedsiębiorstwo skupuje zarówno złom metalowy, jak i odpady produkcyjne pozostałe po pracach metalurgicznych. Firma posiada opracowaną przez siebie technologię odzyskiwania cennych surowców i jest w stanie szybko realizować nawet największe zlecenia. Służy skupem odpadów, ich kruszeniem i mieleniem oraz sprzedażą powstałych produktów. Najczęściej są to zgary, czyli pozostałości hutnicze z aluminium, brązu, mosiądzu, cynku i innych metali. Są rozdzielane na frakcje metaliczne i niemetaliczne za pomocą magnesów. Skup obejmuje też pyły aluminiowe, szlamy poprodukcyjne z metalami oraz złom zawierający wolfram, miedź, mosiądz, brąz i cynk.

Hermex zajmuje się również takimi usługami jak:
  • rozdrabnianie materiałów
  • mielenie materiałów
  • klasyfikacja ziarnowa
  • granulowanie
  • brykietowanie
Ponadto firma produkuje i sprzedaje materiały pomocnicze dla hutnictwa. Przykładem takiego materiału są granulaty aluminiowe, idealne do produkcji aluminium albo zastosowania jako odtleniacze w hutnictwie. Firma sprzedaje też granulat miedzi, mosiądzu i brązu oraz oferuje gąski i odtleniacze.

Ważnym punktem w firmowej ofercie są też zasypki izolujące i izolująco-egzotermiczne oraz żużle syntetyczne. Te ostatnie używane są jako rafinatory. Obniżają koszty produkcji i są przyjazne dla środowiska.

Wymienione informacje o firmie Hermex to nie wszystko czego można się dowiedzieć, dlatego warto wejść na stronę internetową, napisać maila lub zadzwonić.

Kontakt

Kontakt Hermex Przedsiębiorstwo obrotu surowcami wtórnymi

Hermex Przedsiębiorstwo obrotu surowcami wtórnymi, Blachownia

Opinie (0)

Opinie o firmie Hermex Przedsiębiorstwo obrotu surowcami wtórnymi