Oferujemy wysokiej jakości osprzęt instalacji odgromowych
Oferujemy wysokiej jakości osprzęt instalacji odgromowych, HenK-EL Produkcja osprzętu elektrycznego, Radomsko

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7721108493
REGON: 367912248
Rok założenia:
2017

O firmie

Firma HenK-EL mieści się w Radomsku, na terenie województwa łódzkiego. Początki działalności sięgają 1979 roku, gdy firma rozpoczęła produkcję osprzętu elektrycznego i osprzętu linii napowietrznych. Później rozszerzono ofertę o osprzęt instalacji odgromowych. Osobą decyzyjną jest Anna Kępa.

Oferta

Podczas 39 lat naszego działania zyskaliśmy zaufanie wielu klientów. Zajmujemy się produkcją osprzętu linii napowietrznych i kablowych. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, firm, a także hurtowni i sklepów elektrycznych.

Proponujemy:
  • linie kablowe,
  • uziemienia,
  • maszty odgromowe,
  • głowice aktywne,
  • złącza krzyżowe,
  • złącza mostkowe,
  • złącza uniwersalne jednośrubowe,
  • linie napowietrzne,
  • uchwyty kablowe.
Zatrudnieni przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem. W 1991 roku rozpoczęliśmy produkcję osprzętu linii napowietrznych i kablowych. Używamy najwyższej jakości materiałów i komponentów, pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń.

Dysponujemy ogromnym wyborem złączy krzyżowych, które są najczęściej wykorzystywane do krzyżowego łączenia drutów odgromowych. Posiadamy także wsporniki pod dachówkę, maszty odgromowe, przewody uziemiające i betoniki odgromowe. W sprzedaży mamy też złącza mostowe i złącza pętlicowe służące do zamykania pętli z drutów.

Klientom proponujemy też śruby hakowe, haki płytowe, haki nakrętkowe, wysięgniki, zaciski, poprzeczniki i końcówki kablowe. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Liczy się dla nas Państwa zadowolenie. Zachęcamy do zapoznania się pełną ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy HenK-EL w Radomsku.

Artykuły

Czy na pewno warto inwestować w instalację odgromową?
Czy na pewno warto inwestować w instalację odgromową?
Zastanawiasz się, czy instalacja odgromowa to na pewno dobry pomysł? Chcesz dowiedzieć się, jak działają piorunochrony? Dobrze trafiłeś.

Wideo

Kontakt

Kontakt HenK-EL Produkcja osprzętu elektrycznego

HenK-EL Produkcja osprzętu elektrycznego, Radomsko

Opinie (2)

Opinie o firmie HenK-EL Produkcja osprzętu elektrycznego

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Małgorzata
Małgorzata
5.0
02.05.2019
Wybrałam się do nich, aby kupić maszt odgromowy. Wiem, że służy do ochrony przed skutkami wyładowań, ale nie miałam pojęcia, który wybrać i na co zwracać uwagę. Na szczęście trafiłam na specjalistów, którzy mi pomogli i doradzili. Jestem bardzo zadowolona.
Mateusz
Mateusz
5.0
06.03.2019
Serdecznie polecam skorzystanie z usług firmy HenK-EL. Mają bogatą ofertę produktów, nieraz korzystałem z ich usług. Zawsze służą pomocą i chętnie doradzą. Mają przy tym niewygórowane ceny.