Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 16:00
Wt.
09:00 - 16:00
Śr.
09:00 - 16:00
Cz.
09:00 - 16:00
Pt.
09:00 - 16:00
Sb.
08:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9580902792
REGON: 191455940
Rok założenia:
1997
Branża:

O firmie

Firma Heleniak, której właścicielem jest Krzysztof Heleniak, istnieje na rynku od 1997 roku. Siedziba działalności znajduje się w Redzie, na terenie województwa pomorskiego. Specjalnością zakładu są ubezpieczenia.


Oferta

Posiadanie polisy ubezpieczeniowej jest bardzo przydatne, szczególnie w przypadku, kiedy pojawia się choroba, czy nieszczęśliwy wypadek. Tego rodzaju sytuacje bez wątpienia zaburzają naszą stabilizację i sytuację życiową. Ubezpieczenie pozwoli nam zadbać nie tylko o siebie, czy własną rodzinę, ale również zabezpieczy nasze mienie, samochód i mieszkanie. Specjalistą w tej dziedzinie jest firma Heleniak, która oferuje szeroki wybór ubezpieczeń, ze szczególnym uwzględnieniem ubezpieczeń komunikacyjnych. W ofercie znajdują się polisy takich towarzystw jak Generali, PZU, Warta, Allianz, Ergo Hestia, Axa, Proama i wiele innych. W sprzedaży znajdują się również:
  • ubezpieczenia dla firm,
  • ubezpieczenia OC,
  • ubezpieczenia AC.
Dodatkowym profilem działalności jest rejestracja pojazdów. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Kadra pracownicza składa się ze znakomitych specjalistów, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Pośrednik ubezpieczeniowy dokłada wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania Klienta, dlatego chętnie służy doradztwem i pomocą na każdym kroku. Stawka polisy ubezpieczeniowej ustalana jest indywidualnie dla każdego interesanta. Uwzględniane są wszelkie oczekiwania i możliwości finansowe. Oferta kierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i większych przedsiębiorstw.

W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Marki i specjalizacje

W ofercie znajdą Państwo szeroki wybór ubezpieczeń komunikacyjnych od takich towarzystw ubezpieczeniowych, jak: Generali, PZU, Warta, Allianz, Ergo Hestia, Proama, Axa, Inter Risk, HDI, MTU, Gothaer czy Compensa.

Kontakt

Kontakt Heleniak Krzysztof Heleniak

Heleniak Krzysztof Heleniak, Reda

Opinie (0)

Opinie o firmie Heleniak Krzysztof Heleniak