Obsługa informatyczna na najwyższym poziomie
Obsługa informatyczna na najwyższym poziomie, Hel Kom Jacek Helwing, Pruszków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5341009565
Rok założenia:
2004

O firmie

Siedziba naszej firmy Hel Kom mieści się w Pruszkowie, na terenie województwa mazowieckiego. Jej właścicielem jest Jacek Helwing. Od 1995 roku zajmujemy się serwisem komputerów, a także obsługą informatyczną w zakresie sieci komputerowych oraz odzyskiwania danych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Sprzęt komputerowy, jak każdy inny wymaga, aby regularnie dbać o jego stan. Dopiero wówczas możemy go używać z pełną wydajnością, ciesząc się brakiem problemów technicznych w trakcie pracy lub rozrywki. Nie każdy ma jednak wiedzę, umiejętności lub czas, aby samodzielnie zadbać o swój sprzęt. Wówczas z pomocą przybywa nasza firma.

Posiadamy odpowiedni sprzęt, doświadczenie oraz kompetencje, które pozwoliły nam zdobyć wielu zadowolonych Klientów. Przeprowadzimy naprawy sprzętu komputerowego pochodzących od dowolnych producentów. Proponujemy:
  • usługi informatyczne,
  • serwis komputerów,
  • sieci komputerowe,
  • odzyskiwanie danych.
Komputery można dostarczyć do naszego punktu, lub wezwać mobilny serwis, który dokona napraw pod adresem Klienta. Zainteresowanym także pomożemy przy zakupie nowych urządzeń, w ramach naprawy laptopów czy też zmiany, instalacji i aktualizacji systemów operacyjnych. W ramach napraw komputerowych podejmiemy się diagnostyki i konfiguracji komputerów tak, by spełniały oczekiwania Klienta. Zajmiemy się również ich zabezpieczeniem przed wirusami oraz utratą danych, odzyskiwaniem danych czy też wymianą dysków twardych. Firmom i Klientom indywidualnym proponujemy także konfigurację sieci LAN oraz WLAN.

Uzupełnieniem naszej oferty jest sprzedaż, projektowanie oraz instalacja oświetlenia LED.

Klientom gwarantujemy miłą i kompetentną obsługę, atrakcyjne ceny oraz terminowość.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Artykuły

Dlaczego komputer kupić w firmie Hel Kom Jacek Helwing?
Dlaczego komputer kupić w firmie Hel Kom Jacek Helwing?
Jeśli planujemy zakup komputera, powinniśmy wybrać firmę, która jak np. Hel Kom Jacek Helwing, instaluje oprogramowania i pomaga chronić dane na dysku.

Wideo

Kontakt

Kontakt Hel Kom Jacek Helwing

Hel Kom Jacek Helwing, Pruszków

Opinie (5)

Opinie o firmie Hel Kom Jacek Helwing

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Miłosz
Miłosz
5.0
17.05.2022
Polecam! Pełen serwis komputerów w atrakcyjnych cenach!
Mateusz
Mateusz
5.0
06.03.2022
Skorzystałem z ich oferty i jestem naprawdę zadowolony. Pomogli mi poprzez modernizację sprzętu komputerowego w mojej firmie. Dzięki temu otrzymuję znacznie mniej skarg i zgłoszeń awarii w moim przedsiębiorstwie.
Cyprian
Cyprian
5.0
23.01.2022
Polecam z czystym sumieniem. Bardzo miła i kompetentna obsługa w zakresie mobilnego serwisu sprzętu komputerowego.
dyskutant
dyskutant
4.0
28.11.2021
Pomogli mi odzyskać dane z mojego uszkodzonego laptopa. Było to nie lada wyzwanie, ponieważ miesiąc wcześniej uległ on zalaniu. Serdecznie polecam.
sewkrec
sewkrec
5.0
08.09.2021
Polecam z czystym sumieniem. Ta firma naprawdę zna się na obsłudze informatycznej firm.