Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 00:00
Wt.
07:00 - 00:00
Śr.
07:00 - 00:00
Cz.
07:00 - 00:00
Pt.
07:00 - 00:00
Sb.
07:00 - 00:00
Nd.
07:00 - 00:00
Dane rejestrowe:
NIP: 6292360598
REGON: 100594522
Rok założenia:
2008

Polecane oferty

Ostatnie pożegnanie to zawsze trudny czas dla rodziny i bliskich zmarłego. W takich chwilach często...
Działalność naszej firmy pogrzebowej Piotr P&G koncentruje się wokół organizacji pochówku zmarłego ...
Nasz zakład obsługuje pogrzeby każdego wyznania. Gwarantujemy zapewnienie niezbędnej pomocy związan...
Odejście bliskiej osoby jest jedną z najtrudniejszych chwil w życiu każdego człowieka. W takiej syt...

Oferta

Nasz zakład pogrzebowy mieści się w Sosnowcu. Już od wielu lat jesteśmy z Państwem w najsmutniejszych dla Was chwilach. W tym trudnym czasie, po śmierci bliskiej osoby, pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pogrzebem i w zorganizowaniu całej ceremonii ostatniego pożegnania. Przeprowadzimy Państwa przez sprawy urzędowe, związane przede wszystkim z uzyskaniem zasiłku pogrzebowego, kościelne, a także te, które należy załatwić w biurze cmentarza. Pomożemy wybrać odpowiednią trumnę czy urnę, zorganizujemy transport zwłok na miejsce pochówku i transport osób biorących udział w pogrzebie. Przygotujemy i rozwiesimy klepsydry, zorganizujemy oprawę muzyczną. Świadczymy także usługi florystyczne. Mogą Państwo zamówić u nas wieńce i bukiety pogrzebowe, a także stroiki na trumnę. Współpracujemy również z lokalami, które zajmują się organizacją styp, oraz z zakładami kamieniarskimi, które wykonują nagrobki. Zawsze dbamy o to, by zapewnić Państwu jak największy komfort. Wiemy, że w takich chwilach chce się przede wszystkim pożegnać zmarłego, a nie załatwiać formalności. Dlatego też tę urzędową część załatwimy w miarę możliwości za Was. Nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

Kontakt

Kontakt Heban.

Heban., Sosnowiec

Opinie (2)

Opinie o firmie Heban.

Średnia ocen

5,0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
30.01.2014
Szczerze polecam, fachowa pomoc w formalnościach, usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie, sala pożegnań spełniła nasze oczekiwania, bardzo duży wybór trumien, a wszystko z ogromnym taktem i wyczuciem tych ciężkich dla nas chwil.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
23.09.2013
Dziękujemy Firmie Pogrzebowej "HEBAN" z Sosnowca za profesjonalne przeprowadzenie uroczystości pogrzebowej, oraz wsparcie dobrym słowem w tak trudnym dla nas momencie jakim był pogrzeb ŚP.JANA KLIMASZEWSKIEGO. Zakład godny polecenia i pochwał,ceny bardzo przystępne w porównaniu z innymi zakładami. Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY.Rodzina Klimaszewskich.