Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9532785839
REGON: 520192356
Rok założenia:
2021
Branża:

O firmie

Prowadzimy szkołę pływania Champions Swim, której siedziba zlokalizowana jest w Bydgoszczy. Właścicielką szkoły jest Hanna Bakuniak.

Oferta

Pływanie to zarówno przyjemność, jak i samo zdrowie! Podczas pływania ćwiczymy praktycznie wszystkie grupy mięśni, zwiększamy pojemność płuc i wydolność całego organizmu. Pływanie doskonale wpływa na stawy, pobudza układ krążenia, a także pomaga osiągnąć i utrzymać piękną sylwetkę.

W naszej szkole oferujemy Państwu naukę oraz doskonalenie pływania, swoją ofertę kierujemy do dzieci oraz dorosłych. W ramach naszej działalności prowadzimy:
  • zajęcia indywidualne,
  • zajęcia grupowe,
  • treningi pływackie dla dorosłych,
  • sporządzanie planów treningowych.
Oferujemy zajęcia indywidualne, podczas których zadbamy o skuteczną i bezpieczną naukę pływania w komfortowych warunkach. Prowadzimy zajęcia grupowe obejmujące maksymalnie osiem osób. Dla osób, które chcą poprawić technikę, wydolność oraz szybkość polecamy specjalne treningi pływackie dla pływaków oraz triathlonistów. Oferujemy również wideoanalizę pływania, podczas której szczegółowo omówimy technikę na podstawie nagrań.

Uzupełnienie stanowi rozpisywanie planów treningowych, w ramach których przygotowujemy plany do samodzielnej realizacji. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej szkoły Champions Swim w Bydgoszczy.

Kontakt

Kontakt Hanna Bakuniak Champions Swim

Hanna Bakuniak Champions Swim, Bydgoszcz

Opinie (0)

Opinie o firmie Hanna Bakuniak Champions Swim