Strzyżenie włosów na najwyższym poziomie
Strzyżenie włosów na najwyższym poziomie, Hair Studio Justyna Adamczuk, Ostróda

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7412102647
REGON: 385812700
Rok założenia:
2020

O firmie

Prowadzimy salon fryzjerski o nazwie Hair Studio. Jego właścicielką jest Justyna Adamczuk, a nasza siedziba znajduje się w miejscowości Ostróda, na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie branżowe.

Oferta

Głównie zajmujemy się świadczeniem usług fryzjerskich. W tym zakresie posiadamy spore doświadczenie, dzięki czemu możemy dokładnie wykonać każde zadania, a także w stu procentach spełnić Państwa oczekiwania. W salonie przyjmujemy zarówno kobiety, jak również mężczyzn.

Świadczymy także usługi fryzjera mobilnego, dzięki czemu możemy odwiedzać swoich Klientów w ich domach i tam wykonać wszystkie powierzone prace. Korzystamy wyłącznie z profesjonalnych narzędzi, jak również kosmetyków oraz preparatów od renomowanych producentów.

Nasza oferta:
  • strzyżenie męskie,
  • strzyżenie damskie,
  • koloryzacja włosów,
  • dekoloryzacja włosów,
  • modelowanie włosów,
  • stylizowanie fryzur,
  • przedłużanie i zagęszczanie włosów.
Co więcej, jesteśmy w stanie wykonać fryzury okolicznościowe oraz próbne fryzury ślubne. Przeprowadzamy również zabiegi odżywcze i pielęgnacyjne włosów, a także keratynowe prostowanie włosów. Zawsze w pełni angażujemy się w wykonywanie powierzonych nam zleceń, co zapewnia wysoką jakość.

Zapraszamy do kontaktu z salonem fryzjerskim Hair Studio z Ostródy.

Artykuły

Regeneracja zniszczonych włosów – w domu i u fryzjera
Regeneracja zniszczonych włosów – w domu i u fryzjera
Sposób na zniszczone włosy – regeneracja u fryzjera i dobra pielęgnacja na co dzień. Zabieg regenarcyjny z pielęgnicą w roli głównej to hit!

Wideo

Kontakt

Kontakt Hair Studio Justyna Adamczuk

Hair Studio Justyna Adamczuk, Ostróda

Opinie (2)

Opinie o firmie Hair Studio Justyna Adamczuk

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Ela
Ela
5.0
25.01.2021
Tworzą naprawdę ciekawe fryzury okolicznościowe. Dzięki temu można udać się na jakąś imprezę i zaskoczyć wszystkich interesującą stylizacją.
Judyta
Judyta
4.0
26.11.2020
Bardzo precyzyjnie realizują wszystkie zlecone im zadania z zakresu strzyżenia włosów. Jestem zdecydowanie zadowolona z jakości świadczonych usług.