Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7541137843
REGON: 530687498
Rok założenia:
1998

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Niezależnie od wieku pacjentki zawsze staram się, by każda z Pań czuła się komfortowo. Rozumiem, że...
W swoim gabinecie przyjmuję Pacjentki w różnym wieku. Przeprowadzam rutynowe kontrole, zajmuję się ...
Nasze przychodnia proponuje Państwu profesjonalną i kompleksową opiekę ginekologiczną. Klinika posi...
Jako lekarz ginekolog działam od ponad dwudziestu lat. Prowadzę własny gabinet, w którym przyjmuję ...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Guzikowski Wojciech, dr nauk med. Spec. ginekolog, położnik. Gabinet" widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 7541137843. Numer REGON firmy to: 530687498.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Opole w województwie opolskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 1998. Firmę można odwiedzić pod adresem: A. Mickiewicza 1. Kod pocztowy do korespondencji to: 45-367 Opole. Kompletne współrzędne GPS to: 50.668176627451N, 17.922616745098E. Zapraszamy Państwa do kontaktu również poprzez adres e-mail: medicus@medicus.opole.pl. Branża Ginekolodzy to dziedzina, w której firma "Guzikowski Wojciech, dr nauk med. Spec. ginekolog, położnik. Gabinet" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

Konsultacja w gabinecie ginekologicznym polega na ustaleniu stanu pacjentki poprzez badanie ginekologiczne, badanie piersi, wywiad dotyczący cyklu miesiączkowego, ewentualnego współżycia oraz schorzeń i objawów występujących w rodzinie pacjentki. W zakresie usług gabinetu ginekologicznego jest między innymi: prowadzenie ciąży i przygotowanie do porodu, ginekologiczne badania profilaktyczne, badania piersi, cytologia, leczenie zaburzeń cyklu miesiączkowego, antykoncepcja, leczenie w menopauzie, leczenie nadżerek.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Dzwoniąc pod numer telefonu: 77 442 70 16 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Guzikowski Wojciech, dr nauk med. Spec. ginekolog, położnik. Gabinet

Guzikowski Wojciech, dr nauk med. Spec. ginekolog, położnik. Gabinet, Opole

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Guzikowski Wojciech, dr nauk med. Spec. ginekolog, położnik. Gabinet